Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

juliannav

2017. február 9.

Ez a fajta micellás víz nagyon csípte a szememet miközben a szempillaspirált távolítottam el és még habzott is. Nem vált be sajnos ezért maradok a rózsaszín Garnieres micellás viznél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

bugosgizi

2017. február 6.

Én nagyon bizakodva vettem meg hisz találkoztam már nagyon jó Balea termékekkel. Ez szép és jó na de nekem ez a termék hogy úgy mondjam kényelmetlen. Ez sem múlja felül a Ziaját. Nem tisztít jól és nem gátolja a pattanásosodásom... Sőt...
Minden amit tud és teljesít bármilyen szappanos víz tud. Ez a termék arra sarkall hogy teljesen kiiktassam a napjaimból a micellás csodákat.
Plusz gyakran csípi a szemem és oldja a vattakorongokat és az is kenődik a fejemen tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Wr.

2017. február 5.

Nekem elég érzékeny a szemem, de ez nem bántotta. A szempillaspirált nehezen szedi le, de egyébként elégedett vagyok vele. Olcsó és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Mijauuu

2017. január 29.

Én is a rózsaszín Garnier micellás víz után próbáltam ki, az szuperságos csillagos ötös, csak emez meg olcsóbb, meg a Baleás cuccok amúgy sem rosszak, sőt! De nem ez... Csípi a szemem, és egyáltalán nem tisztít alaposan, ez mellett pedig habzik, ragacsos. Az utóbbi kettő nem is zavarna, de a többi már annál inkább. :(
Elhasználom, mert kidobni sajnálom, de biztos, hogy többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Elhasználom, mert kidobni sajnálom, de biztos, hogy többet nem veszek.

Smafu

2017. január 24.

Szemfesték lemosónak és sminkecset tisztítónak használom. Néha szemüveget is ezzel tisztítok. Semmi hókuszpókuszt nem ígér és ez jó is így.
Ár/érték arányban remek.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Ár/érték arányban remek.
Újra fogom venni.

doreszka94

2017. január 22.

A másik Balea micellás víz után most ezt választottam. Szépen leszedi a sminket, még a vízálló tusomat is minimális dörzsöléssel szépen lehozza. Reggelente is ezzel törlöm át az arcom arcmosás után. Ha nem vagyok kifestve, napközbe is át szoktam törölni vele az arcom, ahol zsírosabb a bőröm, szépen lehozza azt is. Legelőször a rózsaszín Garniert használtam,aztán a kétféle Balea-t, ugyanarra használtam mind a hármat, én semmi különbséget nem tapasztaltam közöttük, szeretem őket.

Update: A fél flakonnal használtam el, nagyon szeretem egyébként, DE! a múlthéten akciósan megvettem a kétfázisú Garniert, hát az számomra valami csoda! Egy hét alatt rendbe tette az arcom, és ahhoz képest (ezt bármennyire is szerettem) le kell pontozzam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

szs

2017. január 18.

Rózsaszín Garnier után gondoltam kipróbálom ezt is. Nem csalódtam benne, szépen eltávolítja az arcomról a sminket. Szemsmink teljes eltávolítására képtelen (a Garnieres is), de nekem a szemöldök/arc/nyak területeken bevált, bár közel sem 100%-osan tisztít. Függ a hatása attól is, hogy milyen vattakoronggal van használva. Negatívumok: borzasztóan ragacsos érzetet hagy maga után, utána mindenképpen le kell még öblíteni az arcot, nincs az a tiszta érzet utána. Árához képest szerintem korrekt, csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Kitti06

2017. január 15.

Kipróbáltam a Garnieres helyett, hátha jobb de nem. A szememet iszonyatosan csípi, és eléggé dörzsölni kell, hogy lejöjjön az a pici smink is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

brethalia

2017. január 11.

Hát, gondoltam kipróbálom, mit tud a Garnier/Nivea fele áráért kapható Balea mircellás víz. Azt mondom, hogy soha többet. Biztattam magam, hogy legalább elfogyasztom, addig sem kell újat venni, de az utolsó egyharmadánál félretettem. Habosodik, néha csípi is a szemem, és nem hozza le a sminket rendesen - ahogy többen is írták már, a szempillaspirált kb. semennyire, pedig én sem vízálló festéket használok.

Az egyetlen, amiért mégis 2 csillagot kap, az az, hogy az ajkaimon tudom használni. Sokkal jobban lehozza a rúzst, mint a Nivea mircellás vize, szóval legalább erre el tudom használgatni.

UPDATE (2017. január):

Kap plusz egy csillagot, ugyanis újra fogom venni. A szájfény/rúzs eltávolítására hatékonyabb és olcsóbb alternatívája a drágább (és hatásosabb) micellás vizeknek, így erre ezt használom, illetve nagyon jól lehet vele sminkecseteket tisztítani (és a sminktisztító folyadékoknál megint csak olcsóbb). Szóval, ha nem is teljesen az eredeti célra, de jó kis termék ez. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

UPDATE (2017. január):

vandanikoletta

2017. január 8.

Nemrég vettem újra másodjára. Szerintem nagyon jó. A garnier micellás vize semmivel sem tud többet. Szépen leszedi a sminket, a szempillaspirállal sincs különösebb gondja. Használat után viszont ragacsos marad a bőröm amit nem birok elviselni. De ennek ellenére biztos ujra veszem még párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin