Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

timiagi

2015. november 27.

Nem rég volt a Biodermánál akció. Korábban már próbáltam a csodaként számon tartott micellás vizüket,de nem véltem felfedezni óriási változást.Egyetlen pozitívuma volt a többi,általam kipróbáltakhoz képest, hogy nem csípte a bőrömet. El is gondolkoztam ,hogy újra veszem,de csak ezért a tulajdonságáért kicsit borsosnak találtam az árát.Milyen jól tettem! Azóta bejött a Balea változata és ugyanazt teljesíti,mint a Bioderma. Talán kicsit hosszabb ideig marad utána ragacsos bőr,de ez egyáltalán nem zavaró. Alapvetően kombinált bőröm van,de télen mindig szárazzá válik,így tökéletes ez a száraz bőrre való termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

szaboaniita

2015. november 26.

Első körben én nagyon ellene voltam a micellás vizeknek. Úgy voltam vele, hogy felesleges pénz kidobás, de mivel kicsit elfogult vagyok a baleával ezt megvettem. ( közre játszott az is, hogy elfogyott a baleás szemfesték lemosóm és akartam valami mást helyette) Én alapból sószappannal tisztítom az arcom, viszont előtte ezzel nagyon szépen le tudom szedni a szemfestékemet és az alapozó egy részét is mindenféle irritáció nélkül. Az én szemem elég érzékeny és valószínűleg sok kozmetikai összetevőre allergiás is vagyok de ettől semmi bajom nem volt:) A bőröm alapból zsíros, pattanásos, miteszeres, mindennel megáldott, de nem akartam az alkoholos verzióval terhelni ezért vettem ezt. 5* mivel semmi problémám nincs vele és kellemesen tisztít, biztosan újra fogom venni mivel rengeteget kapunk olcsón :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Echooo

2015. november 23.

Én nem érzek különbséget ez és a Garnier között. Tökéletesen le tudom szedni vele az alapozót és szempillaspirált is, habár ha ez a szembe megy, isten irgalmazzon. Nekem ki%!%/("="%!ul csíp. De azért már kezdem megtanulni, hogy kerüljem el az ilyesmit. :)
Részemről 5 csillag, nagyon jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Részemről 5 csillag, nagyon jó terméknek tartom.

Khaleesi

2015. november 23.

Nekem nagyon szépen leszedi az egész sminkemet, elég belőle keveset használni. Ha a szemembe megy kicsit csíp, de ez csak ha tényleg nagyon belemegy. Az amúgy száraz, problémàs bőrömre is jó. A garnier-es 1800-1900 körül van, míg ez csak 990, ami nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

MDalma

2015. november 23.

Nagyon jó kis termék, tényleg ugyanazt tudja mint a Garnier, szépen lehozza a sminket, nem csípi a bőrömet,szememet. Tökéletes,és nem mellesleg olcsóbb is :)

joy55

2015. november 23.

Tényleg semmivel nem tud kevesebbet mint a Garnier, viszont az ára barátibb. Nem tartalmaz alkoholt, bár ez egy érzékeny bőrre fejlesztett terméknél alapvető, viszont a másik verziójában van alkohol, így én a kombinált-érzékeny bőrömre ezt használom. Nem pattogtam ki tőle,nem irritált, nekem leszedte a szemsminket is probléma nélkül. A Balea ezzel szerintem nagyon betalált, biztos hogy rövid időn belül sikertermék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

tittus

2015. november 20.

Engem elkerült ez a micellás víz őrület, még mikor kezdődött, akkor is csak az Eveline-eset próbáltam ki. De mivel szeretem a Baleát, és most épp egy tonikszerűség után kutattam, gondoltam kipróbálom ezt. Bár kombinált bőröm van, ezt a fajtát vettem meg, mert ebben nincs alkohol. Az összetevők szépek, az illata nagyon enyhén narancsos, és tényleg jó nagy adag kellemes árért. Bevallom, nem ájultam el tőle. Az első furcsaság az volt, hogy minimálisan habzik az arcomon (nem tudom, hogy ez megszokott dolog-e a micellás vizeknél), akkor is, ha nem teszek sokat. Az arcomról egész jól leszedi a sminket, bár hagy némi maradványt, pedig ötször áttörlöm... a szememre sajnos nem tudom használni, mert csípi, de nagyon, emellett pedig nem birkózik meg a szemsminkemmel. Kb ezzel párhuzamosan vettem meg a Garnier Sensitive szemfestéklemosóját, ami viszont abszolút mindent leszed, és hasonló szép összetevőlistával bír. És hát persze az sem tetszik, hogy hagy maga után egy ragacsos réteget. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Panda

2015. november 20.

Átváltottam olajos lemosókra de nem volt jó ötlet az amúgy szép bőröm tök problémás lett, ezért vissza akartam térni a micellás vizekhez.
Korábban Garnier-t és Paese-t próbáltam mindkettő jó volt, de mégsem volt meg a vegyük újra érzés. Eucerint kicsit drágállom pedig jó nagyon,
a Biodermát meg nagyon drágállom... és akkor még jött a parfümmentes és alkohol mentes legyen, meg lehetőleg ne legyenek benne irritáló dolgok és ennek a Balea terméknek igaz még nincs olyan sok véleményezése de mégis úgy gondoltam egy próbát megér.

Nekem személy szerint nagyon bevált;
+nem csíp , nem irritál
+ két vatta koronggal leszedi a : BB krém, korrektor, púder, bronzosító + ami a szemsminkből maradt
(ha használok spirált akkor ott olajos lemosó első körben) ill ha nem használok spirált simán lehozza szemsminket is.
+ nem dörzsölöm az arcom, hanem normál módon áttörlöm.
Na most én 2-3 percig érzem h minimálisan, mintha ragadna - néha lemosom vízzel utána az arcom de ha nem akkor is teljesen megszárad,
de ezért nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Nekem személy szerint nagyon bevált;
+nem csíp , nem irritál
+ nem dörzsölöm az arcom, hanem normál módon áttörlöm.
de ezért nem fogom lepontozni.

Pöti

2015. november 19.

Micellás víz tekintetében eddig teljesen hűséges voltam, kb 2-3 éve használom, szinte folyamatosan a Bioderma Sensibio-t. A micellás vizet csak lusta estéken használom teljes smink lemosására, inkább a szememről szedem le vele a festéket. A Bioderma erre teljesen bevált, egyedül az árát tartom horrornak, de jobb pillanatokban ki lehet őt fogni akciósan. És tessék, erre a Balea is kijön a saját kis micellásával. Bevallom, eléggé szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban és pár hétig ellen is álltam neki, ha már a L'Oreál, Garnier és egyéb márkák tisztítóvizeit se próbáltam ki. Aztán ma beadtam a derekam, ha már DM portyára mentem. A szememen a szokásos beton smink volt, tehát UD primer potion, UD szemfesték, tartós zselés tus, bitang spirál. Úgy voltam vele, hogy ha ezzel megküzd, akkor megküzd mindennel. És megküzdött. A szememet nem csípte, nem kellett jobban dörzsölnöm, mint a Biodermával. És egy pozitívum a Sensibióval szemben, ennek nincs keserű íze. Az erős rúzsokat is micellással szoktam leszedni, de a Bioderma után még véletlen se volt szabad nyalogatnom a számat, mert valami eszméletlen íze volt. De a Balea után nincs ilyen probléma. Tőlem megy az 5*.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

kessi91

2015. november 18.

Hatalmas adag, szép INCI, jó tisztítás. Egészen addig, amíg a vízálló szemceruzához nem ér...Azt már sajnos nem szedi le (meg csíp is), ezért számomra csak 4 pont, mivel egy olyan arctisztítót kerestem, amit az egész arcomra tudok használni. Ez sajnos nem lett az. Aki nem használ semmilyen vízálló sminket, annak ajánlom, szuper választás lehet nekik!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin