Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

babyface

2015. november 16.

nagy kedvencem a bioderma micellás lemosó, de az utóbbi időben átszoktam a költséghatékonyabb verziókra (garnier, l'oreal) anyukámnál bőven jól teljesítenek és hát én sem érzem túlzottan a különbséget csak a pénztárcám.. :D nagyon megörültem ennek a lemosónak anyukám egyből rohant is megvenni mindkét verziót enyém lett ez a 'mindenmentes' változat. nekem semmi ragadós érzés nem marad utána, szépen leszed mindent, ahogy a nagykönyvben meg van írva. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Annette

2015. november 15.

Nagyon jó ár-érték aràny. Ez az első lépés szokott lenni az esti arctisztító rutinomban, 3 vattakoronggal levisz minden sminket és nem is kenődik tőle. Volt már olyan ami csak elkente a szemfestékem és már a fél arcom fekete volt, csak a vatta nem, szerencsére ez pont az ellentéte. Egy alkalommal kicsit csípte a szemem de lehet csak spirált kentem bele és az volt :D így hogy utána még 2 lépés tisztítás jön tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

bandita

2015. november 13.

Az a csaj vagyok, aki eddig valamennyi micellás víz termékleírását szó szerint véve, a mai napig parasztvakításként éli meg a "micik" hatását. A Garnier illatmentes, alkoholmentes verziója nagyon nehezen fogyott el nálam, és erről a termékről sem tudom azt elmondani, hogy a bőr gyötrése nélkül, néhány lágy húzásra lehozná az alapozót, spirált, szemcerkát. (nem vízálló smink)

A folyamat közben úgy sem igazán hatékony, ha a jól átitatott korongot hosszasabban parkoltatom a szemkörnyék területén. A Garnier micijéhez képest alaposabban dolgozik, ugyanakkor nem érzem annyira gyengédnek, simának a terméket. A Garniernél menet közben pici síkosság volt jelen, amitől kíméletesebben siklott a korong a bőrömön, ez pedig teljesen vízszerű, és önmagában használva inkább csak megmozdítja a sminket..

A leöblítés kényszere dolgozott a használatot követően. A szemkörnyék érzékeny bőrén kissé csípett a cucc, és nem szívesen hagytam volna rászáradni.

8 db vattakoronggal sikerült leszedni mindent a bőrömről, így vallom, hogy maximum arctisztítást követő utótisztításra alkalmas számomra a termék.

Továbbra sem lettem micihívő, úgy vélem, egy normális egyfázisú sminklemosó víz jóval hatékonyabb és kíméletesebb, pl Rival De Loop egyfázisúja vagy akár a Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Szemfestéklemosója.

A termékleírás igéretét nem tartja be, jó sok kompromisszumot kell kötnöm ahhoz, hogy el tudjam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 13.

Ancsuk

2015. november 10.

Kedvező ár, szuper hatás, ujravevős!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Kedvező ár, szuper hatás, ujravevős!!

kulturmosoly

2015. november 7.

Egy hete vettem, azóta használom mindennap. Nem irritálja a szemem, nem ragad és viszonylag könnyen leszedi a nem vízálló sminket. Nem tud semmivel többet tőle a Garnier.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

tomkogy

2015. november 7.

Nagyon örültem, amikor megláttam, éppen a Garnier micellás vizét akartam újravenni. Szerintem pontosan ugyanazt tudja, mint a Garnier, jóval kevesebbért.
Sőt, mintha kevesebb kellene ebből sminklemosáshoz. A Garnier is csípte egy picit a szemem, ha többet tettem a vattára, és ez is. Azonban óvatosabban adagolva a szem tisztításakor egyáltalán nem csíp. Újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

dobolank

2015. november 5.

Nem rossz, de nem tudom, milyen vízálló sminket szed le könnyen. Én nem vízálló spirált használok, és hát fogjuk rá, hogy majdnem lejön 2-3
vattakoronggal. És csípi kicsit a szemem. Ami jó, hogy nem érzem, hogy szárítana, se azt, hogy irritálna mint a Bioderma. Persze fürdés előtt használom, szóval lemosódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

cicuka

2015. november 5.

nagyon örültem neki, hogy végre a Baleának is van micellás vize, ráadásul 999ft-ért nem hagyhattam ott. azért az érzékeny bőrre valót vettem, mert múlt héten még csak ez volt a dm-ben. nagyon reméltem, hogy nem lesz illatos a narancsvirágvíz miatt, viszont egy kicsit érezhető a narancs illat, aminek én nagyon nem örülök, mert egy ideje mindenből illat-és alkoholmenteset használok. a sminket szépen lehozza, kb. ugyanannyira mint a Garnier. az enyhe illata miatt nem tudom még, hogy újraveszem-e vagy visszatérek a Garnierhez. a kombinált bőrre valót biztos, hogy nem fogom kipróbálni az alkoholtartalma miatt, nem értem miért tesz egyre több termékébe a Balea alkoholt, ráadásul az ultra sensitivekbe is... nekem nem ragad, nem csípi a szemem és irritációt sem okozott eddig, bár én alaposan megmosom az arcom a babylove waschlotionnal a sminklemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

melcsigr

2015. november 4.

Szerintem szuper!
Eddig a Garnier micellás vizét használtam, de gondoltam egy próbát megér. Nekem a Garnier után picit ragacsos maradt a bőröm, ennél ezt nem érzem. Nem csíp a szememnél sem, és a vízálló spirált is lehozta. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Szerintem szuper!

hime0033

2015. november 4.

Csatlakozom az 5*-osok táborába, nagyon könnyen leszed mindent, még az erősebb sminket is, nem hullik tőle a szempilla, nem okoz irritációt, nem ragad és árban is jobb, mint pl. a Garnier, pedig ugyanannyi van benne. Ha pedig véletlenül a szemembe került, akkor se csípte, szóval kedvenc sminklemosóvá lépett elő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin