Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ezzel az agyagos maszk duóval az arc minden területe az igényeknek megfelelően kezelhető.

1. A jojobaolajat, acai bogyó olajat és panthenolt tartalmazó összetétel puhává és rugalmassá teszi a szárazabb orcákat.
  2. Az antibakteriális szalicilsavat, valamint alga kivonatot tartalmazó maszk mélyen tisztítja a bőrt, és felszívja a felesleges faggyút a T-zónában.

Water / Aqua Kaolin 0 0Glycerin h 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Alcohol Denat. al Sorbitol h 1 1Cetearyl Glucoside ti I eu Panthenol eo I v 0 0Euterpe Oleracea (Acai) Fruit OilTocopherol a I v 2 2Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Ethylhexylglycerin Limonene i Benzyl Alcohol i I ta Citronellol i Benzyl Salicylate i Sodium Citrate Pantolactone h Potassium Sorbate ta Citric Acid kh Sorbic Acid ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77499 sz CI 77491 sz CI 77492 sz Water / Aqua Kaolin 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Alcohol Denat. al C12-15 Alkyl Benzoate eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Sodium Lactate h Sorbitol h 1 1Cetearyl Glucoside ti I eu Salicylic Acid kh I gy Panthenol eo I v 0 0Macrocystis Pyrifera Extract Tocopherol a I v 2 2Glycerin h 0 0Lactic Acid h I kh Phenoxyethanol ta Xanthan Gum ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Parfum / Fragrance i Sodium Cetearyl Sulfate ti Ethylhexylglycerin Pantolactone h Citric Acid kh Potassium Sorbate ta Sodium Benzoate ta Linalool i Titanium Dioxide / CI 77891 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz

Asdfghjkl2108

2018. február 18.

Az én bőröm kombinált és nagyon érzékeny, de ez a termék nem irritált és nem is szárított. Ez mondjuk a nyári használatra igaz, ott jól jött a kis mattitás, de télen egyáltalán nem válik be, ilyenkor szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Banana

2018. február 7.

Nekem teljesen bevált. Jól mattítja és tisztítja az arcomat. Mindig veszek belőle újra és újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

erdorottya

2018. február 5.

Nagyon hatásos, bár a zöld tényleg szárít, erős, nekem kicsit kicsípte az arcom DE megéri, mert utána ha bekenem hidratálóval, elmúlik és tényleg jó hatással van a bőrhibákra. A rózsaszín része kis cuki, jó illatú, puha lesz tőle az arcom. És sokszor lehet használni, szerintem nagyon megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

anna09

2018. január 29.

Ő az én nagy szerelmem, remélem egy darabig nem fogják kivonni, mert akkor fel kell vásárolnom a készletet. A rózsaszín része sokszor rajtam maradt, nem láttam extra hatásár, de biztos jót tesz így azt is felszoktam kenni. Viszont a zöld brutál erős, szóval érzékeny bőrre lehet nem kenném. Régen az orrom mindig érdes volt, amire pórus tapaszt vettem (vagy gyártottam!) aztán átáltam egyszer a balea fehéragyagos maszkjára, mert az is szépen tisztította, csak utána arckefével le kellett tisztítanom. Ennek a zöld része annyira megpuhítja a pórusokban lévő trutyit, hogy utána egy törülközővel finoman kinyomva, csak úgy jön belőle a cuccos. Nekem mondjuk jó szórakozás, lehet valakinek nem lenne az :D. Viszont hosszú távon, kb heti egyszeri használat mellett mostmár nem is szokott nagyon vissza telni, valószínűleg elég mélyről kitisztult. Egy tasak (főleg ha csak az orromra kenem) nagyon sokszorra, legalább 5-6 szorra elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

allthemakeup

2018. január 28.

Már harmadjára veszem újra, nekem nagyon bevált. Ezután szoktam használni a fekete lehúzhatós maszkom, ami így végre kiszedi a mitesszereimet. Nagyon friss kinézetű és puha lesz tőle az arcbőröm. Macerás tárolni ezeket a tasakokat, szívesebben látnám más csomagolásban, ami visszazárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

domanybeatrix

2018. január 24.

Az utóbbi időben sok maszkot használok, sokat ki is próbáltam, azért szeretem ezeket a kis tasakos termékeket, mert ha még nem is válik be, akkor sem kell kerülgetnem egy nagy tégelyt vagy tubust hónapokig, vagy kelletlenül elhasználnom, ami nem tetszik...
A tasakokban lévő cucc nekem három alkalomra biztos elég volt, és azóta már újra is vettem, most is van otthon, és szívesen ajánlanám bárkinek legalább egy kipróbálás erejéig.
Szeretem használni, az én arcomon látványos a hatása. A rózsaszín rész könnyebben kenhető, finomabb illatú, viszont nekem a zöld hatásosabb, nem is gondoltam volna. A zöld részt én sűrűbbnek érzem, nehezebb is lemosni, de mikroszálas kendővel vagy szivaccsal, esetleg a zuhany alatt azért nem nem gond.
Pattanást vagy irritációt egyáltalán nem okozott nálam, puha bőröm volt a használat után, és nem szárított a zöld rész sem, pedig ettől tartottam.
Ezek után kíváncsi lennék más agyagos maszkokra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Ezek után kíváncsi lennék más agyagos maszkokra is.

RCC

2018. január 8.

Szépen tisztít, mattít, de sajnos nem túl tartós a hatása. Olcsó, nekem egy csomag 3-4 használatra is elég szokott lenni. A zöld részét sajnálom, hogy nincs külön tubusos verzióban, szívesen venném csak azt a felét külön nagyobb kiadásban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

zita.herkovics

2018. január 6.

Nem volt egy nagy durranás, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Nem volt egy nagy durranás, többet vártam tőle.

Kremcica

2018. január 3.

Nálam pattanást vagy irritációt nem okozott viszont önmagában használva (vagyis arctisztítás után felkenve) nem sok változást láttam a bőröm állapotában. Mikor előtte a CV gyümölcssavas peelinget használtam, na akkor a két terméknek látványos lett a hatása. A zöld T-zónára való engem csíp egy kb 5 percig utána elmúlik de lemosva nem piros a bőröm, gondolom így működik. :) A rózsaszín érezhetően gyengédebb. Egy ilyen kombi kiszerelés nekem 4 alkalomra volt elég. Kipróbáltam, de nem ez a kedvenc Baleás maszkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Bunyevaczkt

2018. január 2.

Amikor leszedtem az arcomról a maszkot, tényleg puhább volt, de egyáltalán nem volt tartós. Pár órán belül teljesen kipattogzott tőle az arcom.
Tényleg sok van a tasakban, de többször biztos nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Tényleg sok van a tasakban, de többször biztos nem használom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Pantolactone, Sodium Lactate, Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Kaolin 0 0

Sorbitol h 1 1