Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló lágy csillogással és finom vanília illattal.Shea vaj és méhviasz gondoskodik az ápolásról.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Piedra

2016. augusztus 11.

Alapvetően Labello-s vagyok, de megláttam ezt, hogy nude és limitált, tudom, hogy a Balea-s cuccok nem szoktak drágák lenni, gondoltam kipróbálom.
Talán egy kicsit több fényt és nude színt vártam el tőle.
Az illata nekem kellemes, nem orrbántó.
Nem túl zsíros, és így kb. 2 nap használat után szerintem alapvetően hidratál, bár lehet ez a szint télen kevés lesz.
Összességében ár-érték arányban szerintem jó, de persze ez (is) limitált..... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Talán egy kicsit több fényt és nude színt vártam el tőle.
Az illata nekem kellemes, nem orrbántó.

nemkriszta

2016. augusztus 7.

Beugrottam ennek a "nude" marketingnek. Eladhatnák felőlem simán, amit a termékleírásban ígérnek, mert akkor szavam sem lehetne. Így viszont bármelyik átlagos ajakápolót kikiálthatjuk nude-nak. Csak fény, csillogás, minimális hidratáltság és tartósság. Még jó hogy csak ennyi volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 7.

lujzi

2016. augusztus 7.

az itteni jó vélemények alapján vettem meg, csak úgy, amúgy mostanában már nem szoktam így vásárolni. tanulságos volt, rettenetes ez az ajakír. semmi színe (vagyis semmi nude hatás), és szörnyű réteget hagy az ajkakon, ami nem hidratál, csak undorító zsíros. nem érte meg az árát, pedig csak 300 forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Blackxentric

2016. augusztus 6.

Kellemes az illata, hidratáló hatása is egész jó. Színt nem ad az ajkamnak és örülök annak, hogy nem csillog összevissza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

wdorika

2016. augusztus 6.

Remélem, nem lehet úgy hozzászokni, mint a Labellohoz. Finoman ápol, a szél, víz, nap szárító hatását szépen kompenzálja, de gondolom, télen is megállja majd a helyét. Tetszik, hogy igazi nude színű, végre nem a cherry és annak kommersz árnyalatai színezett ajakápoló-színt hozza. Az illata is tetszik, az ára pedig igazán baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Izabel

2016. augusztus 5.

Nagyon bájos kis termék :) Picit féltem a vaníliás illattól, de abszolút kellemesnek bizonyult! Finoman ápol és szépen egységesíti az ajkam színét. Nekem inkább mattnak tűnik, alig-alig csillog, de nem is bánom, így is nagyon tetszik. Tényleg kár, hogy csak limitált kiadás, esélyes is, hogy elraktározok egy párat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Lencsike40

2016. augusztus 5.

Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás!
Kellemes az illata, nem nehéz, nem ragad, nem hivalkodó! A színét különösen szeretem!
A napsütéstől, széltől így nyáron is gyönyörű kis cserepeim lettek, nem vészes, de kezelendő.
Sokfélét használtam már, eddig ez a legjobb: minőségben és ár-érték arányban is! Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás!

nettisreads

2016. augusztus 4.

Hogy én mennyire örülök annak, hogy rátaláltam! Egyszerűen imádom, szerintem fel fogom vásárolni a készletet, úgyhogy aki a Camponában akarja megvásárolni, attól előre is bocsi :) Rajongok az illatáért, és mióta megvan, folyamatosan kenem a számat. Nyárra ennél nem is kell több, és remélem, hogy egészen késő őszig is megmarad a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

KisHeni

2016. július 27.

Imádom, végre én is megtaláltam sokáig nem volt kapható nálunk. A színe gyönyörű, nem túl hivalkodó ezért nem csak ajakápolónak de rúzsnak is kitűnő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

scene14

2016. július 22.

Nagyon jó!! :) A labellot le akartam váltani olcsóbbra,ès nagyon jól tettem! Imádom,csak sajnàlom hogy ez limitált kiadás. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)