Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. november 11.

Kategória:   Testápolók

Balea Olajos testápoló balzsam (Soft-Öl Balsam) nagyon száraz bőrre. A könnyű textúrájú, de mégis tápláló balzsam gyorsan beszívódik és selymessé varázsolja a bőrt. 40%-ban ápoló olajokat tartalmaz - többek között mandulaolajat, szójaolajat, napraforgó olajat -, az E vitamin és az allantoin védi és megnyugtatja a bőrt.

Nem tartalmaz szinezéket, pH-bőrsemleges.

Kiszerelés: 200 ml

Schmetterling

2020. április 25.

Extra száraz bőröm már a felhordásnál beszippantja, kifejezetten tetszik, hogy nem egy sűrű krémet kell bemassziroznom. A hatását nem mondanám tartósnak. Az illata finom, csak erős. Lényegében nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Noncs

2019. február 17.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik. A bőröm nagyon puha lesz utána, az illata nem a legjobb, de nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

VictoryFord

2018. július 28.

Nekem kedvencem ez a testápoló. Normál bőröm van de télen nagyon ki tud száradni. Ez a testápoló valóban folyós,olajos,könnyű eloszlatni,kicsit nehezen szívódik be,az illatát én imádom. Amit a bőrömmel művel az egy csoda,ilyen puha Eucerin krémektől volt utoljára. Számomra ez tényleg csodaszer abszolut megfizethető áron. A tusfürdőjét is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

zsazsa9

2018. július 8.

Csodálkozva olvasom a sok pozitív véleményt, mert szerintem nem sok hatása van. :/
Valóban gyorsan beszívódik, viszont minimálisan ugyan, de hagy maga után olajos bőrérzetet. Maga a testápoló szerintem túl folyós, kb nem is nyomni kell a tubusból, hanem önteni, az illata meg nekem nem tetszik, de persze ez szubjektív (tesóm megdicsérte).
Abszolút nem értem, hogy hogy lehet, hogy ez direkt nagyon száraz bőrre van ajánlva. Ezerszer inkább valami sűrű testvaj, mint ez. Normál hidratáltságú bőrre talán jó lehet.
Elhasználom azért, mert sajnálom kidobni, de nem örömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Elhasználom azért, mert sajnálom kidobni, de nem örömmel.

Anheszenamon

2018. április 28.

Az illata szerintem kifejezetten büdös. Egyébként megfelelően hidratál, viszont a frissen borotvált lábamat (szőrtelenítés után 6 órával kentem be) iszonyúan csípte, marta. Biztos, hogy nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Kinga79

2018. március 12.

Karácsony után vettem a csomagot 650 forintért: ez , a tusfürdője + egy tusolópamacs. Szuper, nagyon szeretem. Végre nem a sablonos balea illat, sokáig érezni + puha bőr, még akkor is, ha csak a tusfürdőt használom.
Párom meglepett egy nagyon olcsó parfümmel (15 ml volt 800 huf :) ) Ami illatban illik ehhez a balea illathoz és az árához képest tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Dius89

2017. december 10.

Hát nem tudom, hogy velem van-e a baj, vagy megromlott az enyém, de nekem nagyon nem tetszik az illata, kimondottan büdösnek találom. Jól hidratál, de nekem lassan szívódik fel és elég olajos érzetet hagy. Valahogy elhasználgatom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Aquariusgirl

2017. április 24.

Tényleg jó kis testápoló, de én csak télen tudom használni, mert nyáron olyan szinten csúszkálok az olajoktól, hogy az elviselhetetlen. Meg nekem az illata is télies, nyáron sok, úgy érzem, megfulladok tőle. Télen viszont nagyon szeretem az illatát is meg a határát is :-) Az ára is több, mint jó, szerintem is nagyobb népszerűség illetné meg :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 24.

Noncsikaaa

2017. április 24.

Hűűű, hát a legeslegjobb testápoló, amit valaha használtam! Anno kettesével vettem, csakis ezt használtam! Fantasztikus cucc fillérekért! Annak ellenére, hogy olajos, könnyedén beszívódik, és nem hagy kellemetlen érzetet maga után! A hatása pedig fenomenális! Csakis azért hagytam abba a használatát, mert egyszerűen megcsömörlöttem az illatától, ami egyáltalán nem tolakodó, durva, de ha az ember évekig használja, besokall. Régóta nem volt közünk egymáshoz, most, hogy megláttam az oldalon, megyek és beszerzek egyet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Milva07

2017. január 27.

Nekem egyszerűen a majdnem filléres csoda. A nehéz testápoló tejek zavaróan soká szívódnak be (pld. Nivea), viszont muszáj valami ütőset használni a száraz bőrömre.Felváltva szoktam a makadámdiós testvajjal használni, mikor egyik elfogy akkor jön a másik. Nekem az illata is pont elég, nagyon lágy textúrájú, remélem marad forgalomban. Mindenkinek csak ajánlani tudom!:) Merjétek kipróbálni, méltatlanul el nem ismert termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak