Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. november 11.

Kategória:   Testápolók

Balea Olajos testápoló balzsam (Soft-Öl Balsam) nagyon száraz bőrre. A könnyű textúrájú, de mégis tápláló balzsam gyorsan beszívódik és selymessé varázsolja a bőrt. 40%-ban ápoló olajokat tartalmaz - többek között mandulaolajat, szójaolajat, napraforgó olajat -, az E vitamin és az allantoin védi és megnyugtatja a bőrt.

Nem tartalmaz szinezéket, pH-bőrsemleges.

Kiszerelés: 200 ml

Maxina

2016. november 22.

Nagyon szeretem! Teszi a dolgát ! Jó az illata igazán hidratál nálam csillagos 5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

nanne

2016. augusztus 31.

Az illata kellemes, de nem kiemelkedő. Tényleg jó olajos, ami meg is marad a bőrön egy darabig, de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Munyi

2015. november 22.

Egyik hatalmas kedvencem lett! Már azt hittem, hogy az én iszonyúan száraz bőrömön már csak a testvajak segíthetnek, de ez a termék nekem kész csodaszer! Nagyon kellemes, lágy illata van, nekem gyorsan beszívódik, használat után pihe-puha lesz tőle a bőröm. Az ára nagyon baráti, nem kell belőle sokat használni, és szerintem sok más drágább terméket kenterbe ver. Amíg kapható lesz, biztos hogy újraveszem, vagy betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak