Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan őszibarack- és nektarinillattal. Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

drozsi

2015. július 5.

Imadom nagyon jo az illata, sokaig erzem utana meg a kezemen! Suru, jol habzik ezaltal nekem lassan is fogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

bobekecske

2015. július 1.

Rostos őszabaracklé illat, és kiérződik rajta a nektarin enyhe fanyarsága is. Hozzá sem hasonlítható a többi barackos illatú tusfürdőhöz/kézmosóhoz, amit szagoltam. Kellőképpen habzik, nem szárít, lassan fogy... Beraktároztam belőle, remélem kapható lesz (ismét, továbbra is), nem keresnék mást, ha nem muszáj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

nettike

2015. június 2.

Az illata nagyon jó a Baleának az összes folyékony szappanát be szoktam szerezni, mert olcsó és jó termékek! Nem a kedvencem , de azért szerettem mert kellőképpen habzik , sűrű állagú így gazdaságos is... a kezeimet egyáltalán nem szárította , nem szükséges mellé a hidratálás!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

kovacsrekaa

2015. május 9.

Számomra ez borzasztó volt.. Olyan budos muanyag szagu volt. El sem hasznaltam, kiontottem.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Zaynab

2015. május 4.

Elég jó az illata és sűrűnek, rostosnak tűnik.
Olyan színe van mint a kubu üdítőnek.
Megfigyeltem milyen gyorsan fogy, aztán észrevettem hogy nemcsak én használom egyedül (eleinte azt hittem).
A család még nem tudja, de kettőt vettem, szóval ha ez elfogy (és egy hét alatt a harmada és fele közti mennyiség elfogyott) akkor ott az új.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.

Elég jó az illata és sűrűnek, rostosnak tűnik.
Olyan színe van mint a kubu üdítőnek.

dekanyenik

2015. április 30.

Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Imádom az illatát :)

katacita

2015. április 15.

Csodaillat, igazi barack! A TBS szőlőskerti barack termékcsaládjához hasonlít nagyon.
Nem szárít, kicsit talán túl híg, de ezt megbocsátom neki az isteni illatért cserébe (csak sajna az illat nem túl tartós).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

narancsfavirág

2015. április 9.

Végül mindig visszatérek ehhez a folyékony szappanhoz. Eddig ez volt az egyetlen , ami nem szárítja szét a kezem, mégis megfelelően tisztít, és nem drága. Azért még keresek, hátha találok ennél is jobbat, de addig ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

csillu

2015. április 7.

Fantasztikus az illata, de engem nagyon szárít. Ettől függetlenül persze imádom, de nem tudom nonstop használni. Azért 4*-ot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 7.

riaraven

2015. március 12.

Finom illatú, kedvező árú és jól habzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Finom illatú, kedvező árú és jól habzik :)

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate