Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan őszibarack- és nektarinillattal. Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

2015. február 20.

Most éppen ilyet használunk, egyébként is általában Balea (néha Isana) folyékony szappant veszek. Isteni finom az illata, nagyon jó az ára. Azt vettem észre, hogy a sensitive és a mézes-tejes változathoz képest a gyümölcsösök picit szárítanak, de nem vészesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

vera00

2015. február 14.

Nem vitás ennek a szappannak nagyon finom illata van nekem is csak pozitív tapasztalatim vannak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Anheszenamon

2015. február 12.

Isteni az illata, jó sűrű és kellemesen habzik. És ahogy a többi Balea termék esetében, ennek is baráti az ára. Nekem nem szárítja a kezemet, bár nem is vagyok érzékeny bőrű, kézkrémet sem kell használnom soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Csirip74

2015. január 30.

Sajna én lepontozom...Egyedüli jó benne az illata és a kedvező ára, viszont a kezünket szárítja. A családból nem csak nekem nem vált be. Nekem átlagos folyékony szappan, igaz, átlag feletti illattal. A vége felé nagyon be is sűrüsödik. Nekem csak hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

meaviolet

2015. január 28.

Nincs műillata, iszonyatosan finom, barackos, és nem szárít. :) Megéri beszerezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

wishes

2015. január 28.

Fantasztikus illata van, olyan mintha igazi, lédús gyümölcsöt szagolgatnék. Mióta megvan, szerintem gyakrabban mosok kezet, mint kellene, annyira finom puha, barackillatúak a kacsóim tőle! Az ár-érték aránya verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Nymeria94

2014. december 29.

Hirtelen kellett folyékony szappant kerítenem, úgyhogy az ár és a korábbi pozitív Baleás tapasztalataim voltak a döntő érvek a termék mellett. Nem is csalódtam, egy újabb piros pont jár a Baleának. A szappan maga jól tisztít, nem szárít és sokáig elég volt, ahhoz képest,hogy azt hittem,hogy pár hét alatt ki fogom végezni, mert kb. ahányszor elmentem mellette mindig nyomtam egy picit a kezemre, hogy megszagolgathassam. Az illata fantasztikus, minden egyes alkalommal, amikor használtam, olyan volt, mintha valamelyik barackos Sió gyümölcslével mosnám a kezemet. :D Emellett elég hosszan érezni is véltem a barack illatot magamon. Nagyon meg vagyok elégedve vele, mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

d.nikcsi

2014. december 25.

Mmmmm, tipikusan az a megenném fajta szappan :) Isteni illata van, de szárít, ezért csak 4 csillag jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Tesa

2014. december 9.

Annyira szeretem. :) Nem szárít olyan erősen, mint a legtöbb folyékony szappan, kevés is elég belőle, ráadásul használata után az egész fürdőszobának isteni barack illata lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

dorka.sebestyen

2014. december 7.

Intenzív, tartós illata van. Nem szárítja ki annyira a kezem mint más szappanok. Szeretem kb egy éve veszem újra és újra. Nálam kb 1 hónap alatt fogy el, minden hónapban kipóbálom a másmilyet veszek és ugyanolyan elégedett vagyok velük, de ezt speciel 2x egymás után vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate