Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan őszibarack- és nektarinillattal. Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

monika.t

2014. november 27.

Tényleg jó kis gyümölcs illatú szappan, ami a kézen is sokáig megmarad. Nem szárít, kellően habzik és jó kiadós. Az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 27.

krixtina13

2014. november 26.

Fantasztikus illata van ennek a szappannak :) szépen tisztít és nem szárítja a kezeim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Pocok1972

2014. november 15.

Igazi érett fincsi nektarin illata van, megfelelően habzik és tisztít, én a barackos arcradíromhoz szoktam keverni belőle, arra is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 15.

Nera

2014. október 17.

Otthon csak ezt használjuk. Isteni illat, jó ár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Otthon csak ezt használjuk. Isteni illat, jó ár.

pilluska

2014. október 4.

Már vagy két éve ezt veszem mindig, illetve csak az utántöltőjét, de nagyon szeretem! Olcsó és nagyon finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Szofi

2014. szeptember 27.

Az illatát imádom, valami hihetetlenmód habzik, és nem szárítja szét a kezemet. Abszolút ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Violet 1

2014. szeptember 26.

illatra finom barackos, a kezem nem szárítja ki, a kiszerelés is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

illatra finom barackos, a kezem nem szárítja ki, a kiszerelés is jó

AnnaPanka

2014. szeptember 22.

Tényleg nagyon finom az illata, imádom. Szerintem nem szárít túlságosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Tényleg nagyon finom az illata, imádom. Szerintem nem szárít túlságosan.

Wildflow

2014. szeptember 13.

Tényleg igazi barackillatú, de én továbbadta anyukámnak, aki jobban szereti az édes illatokat. Nekem picit túl sok volt, lehet mert sokszor használtam egy nap. Azért persze finom, ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

ludmilla

2014. szeptember 9.

annyira jó az illata, néha tusfürdőnek használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

annyira jó az illata, néha tusfürdőnek használom :)

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate