Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan őszibarack- és nektarinillattal. Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

darkbeforestorm

2014. szeptember 8.

ha valaminek jó illata van, nekem már ennyi is elég ahhoz hogy megvegyem. ráadásul ez a balea-s szappan még árban is szuper, szinte ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

wzannus

2014. augusztus 31.

Árban verhetetlen, az illata finom :) nem azért van, hogy ettől legyen pihe puha a kezem, hanem, hogy tiszta legyen :) ezt meg teljesíti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

-.Nikii.-

2014. július 17.

Egyrészt hidratálni ott a kézkrém, másrészt (én utántöltőt vettem) a fél liter nem volt 300 forint. Ne várjatok csodát. Örülök, hogy nincs agyoncukrozott mű szaga, hanem fincsi kellemes barack illata:)
Ma használtam először. Még tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Ma használtam először. Még tetszik:)

cserryy

2014. május 30.

Nemhogy nem szárít, hanem hidratáltnak is érződik és látszik tőle a kezem. Az illata is nagyon jó.

Utólag: Azért egy kicsit lejjebb kell pontoznom, mert az elsőre nagyon jónak tűnő illat jó is, de durván erős, van amikor kifejezetten elémelyedek tőle. Amikor kb. 3 cm-nyi kifogyott belőle, tettem hozzá a Milk&Silk folyékony szappanból (a Lidl-ben vettem,nagy flakonos) ,amitől a színe is enyhébb lett és az illata is, de jellegén nem sokat változtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

erika81

2014. május 25.

Nálunk most ez a szappan a favorit! Ekcémás vagyok, így sajnos az időjárás jobban hat a kezemre, mint a szappanok (legalábbis én így vettem észre). Ennek a szappannak olyan illata van, hogy addig nem nyugodtam meg miután megvettem, ameddig nem mentem el a zöldségeshez néhány kényszerérett barackért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

agi.greendaygirl

2014. május 23.

nagyon finom illata van, ez tény, legszívesebben meginnám :D eleinte nagyon szárította a kezemet, most már talán a meleg idő miatt is, nem bántja. Hidratálni nem hidratál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

kpityike

2014. március 15.

Nagyon fincsi illatú. Mint a többi Balea krémszappan, ez is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Nagyon fincsi illatú. Mint a többi Balea krémszappan, ez is szuper.

Albert Andi

2014. február 3.

Az illata!!! :3 Az illata annyira jó hogy már azért megéri megvenni, nagyon jól habzik és nem szárítja a bőrt, imáádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

Виктория

2014. január 29.

Koleszban használjuk, nagyon bevált. Finom az illata, vidám a színe, nem szárít és nagy mennyiség. Nagyon megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

black_cico

2014. január 25.

ez a legtöbbet újravásárolt Balea krémszappanunk, rendben van a cucc, egy picike szárító hatással rendelkezik, ami a kezemen hál' Istennek nem mutatkozik meg, de arcon pl igen, így az én zsírosodó arcbőröm remekül tisztítja így én konkrétan legutóbb azért vettem egyet, h arc és intim mosásra használjam és meg kell mondjam mindkét területen remekül szuperál, de persze nem ajánlom mindenkinek, mert mindenki másképpen reagál mindenre, ami nekem jó az lehet másnak nem :)
egyedül azért nem max pont, mert én az illatát nem tartom nagy számnak, erőltetett, műbarack szag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate