Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan őszibarack- és nektarinillattal. Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

masnis

2013. július 11.

Csodás illata van, és olcsó és nem szárít és a többiek már mindent elmondtak előttem, így nem ragozom, csak igazat adok nekik. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

tittus

2013. június 23.

Őszibarackos ice tea illata van :), nagyon fincsi! Jól habzik, tisztít, nem szárít, hatalmas adag alacsony áron, szupeeer :) !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

nycole

2013. június 16.

Most épp ilyen van itthon, nagyon szeretem, nem szárít, és kedvem lenne beleharapni a kezembe, olyan jó illata van! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Kimi

2013. június 16.

Ideális nyárra, az illata hatására mindig megkívánom a barackot :P Az egyik kedvenc folyékony szappanom, többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

andrej

2013. június 9.

Nagyon jó kis kézmosó szappan, kellemes, igazi barack illatú és nem száratja a bőrt! Jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Dii

2013. május 26.

Egyáltalán nem szárít, az illata pedig tényleg nagyon finom! Mikor kibontottam, egyből az igazi rostos barack jutott eszembe, bár mostanában már kicsit érzem, hogy mű, de nem annyira, mint általában a barackos dolgok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

FaerieQueene

2013. május 12.

Mesés az illata és olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Mesés az illata és olcsó!

simple

2013. május 2.

Hogy ennek a szappannak milyen mennyei az illata, azt nem is tudom elmondani. Mindig oda kell hajolnom mikor kezetmosok, és utána is szaglászom a kezem. :D
Nem is szárít, előtte a sensitiv változat volt otthon, és a kezem bizony olyan volt mint a smirgli. E mellett pedig rendbejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 2.

JuLa

2013. április 30.

Imádom az illatát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Imádom az illatát:)

Bettina

2013. április 9.

Kedvenc. Az illata szuper és még tartós is. Nem szárítja a kezem. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate