Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan őszibarack- és nektarinillattal. Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

katica131

2013. április 8.

még a nagy morcos unokatestvérem is felfigyelt az illatára, és mosolyogva dicsérte ! abszolút kedvencem, folyamatosan újraveszem, nem bírok betelni az illatával :) 299Ft/500 ml !!! minden tökéletes benne:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Christi

2013. április 7.

imádom.tökéletes az illata, annyira jó barackos, hogy legszívesebben megkóstolnám :) Tuti biztos, hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

t.flora

2013. április 2.

A színe nem valami bizalomgerjesztő, az illata viszont nagyon nagyon finom, jól tisztít, tökéletes szappan :) az ára pedig csodás!! Biztos, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Maniac

2013. március 17.

Valóban nagyon élethű az illata. Kellemes használni, nem szárít, de jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

mili

2013. március 7.

Az illata nagyon kellemes, nem szárít. 380 ft-ért vettem. Teszi a dolgát, szépen tisztít. Nem kérdés jár neki az 5* Tényleg kicsit furcsa a színe, de nekem nagyon tetszik. Ahhoz képest, hogy régen a Baleás cuccok előtt simán elmentem úgy, hogy figyelemre sem méltattam őket, most nagy rajongójuk lettem, hála a sok jó véleménynek, amit itt adtatok róluk. Köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.

kata_peternai

2013. március 2.

Már a 2. flakonnal használjuk, mennyei az illata és tényleg nem szárít!!

@ orchidea8627: Igazad van... :D Engem is zavar ez a vad szín, vmi lágy pasztell-barack tényleg jobban illene hozzá...de ez legyen a legnagyobb bajunk... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Már a 2. flakonnal használjuk, mennyei az illata és tényleg nem szárít!!

Anita19

2013. február 27.

Nagyon finom illata van nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Nagyon finom illata van nagyon szeretem.

goczolodi

2013. február 26.

Valami istenien finom gyümölcs illata van, mintha egy lédús érett nektarinba haraptam volna!
És valóban nem szárítja a bőrt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

És valóban nem szárítja a bőrt. Imádom!

rocksteadycat

2013. február 26.

Imádom az illatát, ő a kedvenc szappanom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Imádom az illatát, ő a kedvenc szappanom! :)

orchidea8627

2013. február 26.

Szerintem jobban sikerült mint a mangós elődje, ez már nem szárítja a kezemet.
Az illata, hmmm... valami mennyeien gyümölcsös.
(Viszont-tudom, ez legyen a legnagyobb bajom- ez az élénk narancssárga szín annyira zavar, valami krémes, pasztell barackszínnek jobban örülnék. :D Persze emiatt nem vonok le pontot, ez a saját hülyeségem. :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Szerintem jobban sikerült mint a mangós elődje, ez már nem szárítja a kezemet.
Az illata, hmmm... valami mennyeien gyümölcsös.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate