Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló radírozó hatású, természetes kókuszliszttel, valamint shea vajjal, E-vitaminnal és méhviasszal.

bbaarrbbii

2019. február 12.

Nagyon finom kókuszos illata van és szuperül radíroz :)
Én az elhalt hámsejteket a felületéről egyszerűen letörlöm, így nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Nagyon finom kókuszos illata van és szuperül radíroz :)
Én az elhalt hámsejteket a felületéről egyszerűen letörlöm, így nem zavar.

zorica85

2019. február 7.

Én is megvettem, annyi jót olvastam itt róla. Már a csomagolása is olyan kis igényes a 450 forintos árához képest. Kellemes kókusz illata van, a tetején csak lágyan radíroz. Elég keménynek tűnt a cucc amúgy, de mentségére legyen hogy az utca középén -3 fokban kellett rögtön azonnal kipróbálnom. 😄 Nálam abszolút 5 csillag ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

tomkogy

2019. február 7.

Kíváncsivá tett az ajakradírozás, amit a beauty videókban látok. Örömmel vettem észre, hogy a Balea kijött ezzel a jóárasított termékkel. Soha nem küzdöttem ajakszárazsággal, de ki szerettem volna próbálni. Még puhábbá tette a számat, amire rácsodálkoztam, és számomra kellemes az erőteljesebb radírozó hatása. Az illata nagyon finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

Boriskajuliska

2019. február 6.

A kókusz kedvelése miatt és nem a szám cserepesedése miatt (az szinte sosincs) vásároltam, és azt kell hogy mondjam nem rosz. Illata finom, dörzsölése igen erőteljes. Élénkíti az ajkakat és puhává teszi. Az elhalt hámsejteket én nem tapasztaltam, de valóban nem volna túl guszta, de higénukusan tartása nem lehetetlen. Mindennapi használata nálam indokolatlan, ugyan úgy ahogy az arcunkat sem radírozzuk naponta. Alkalmanként frissítésre jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

cicafun

2019. február 6.

Ez valami hiánypótló csoda a drogéria polcáról! Gyengéden, de hatékonyan radírozza le az elhalt hámréteget, és iszonyatosan puhává varázsolja az ajkamat. Minden rúzs sokkal szebben mutat a használata után. Ja, és isteni kókusz illata van! Egyetlen problémája, hogy limitált kiadás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

audreycoca

2019. február 4.

Nekem ez nem jött be, kb. a 8. alkalom után kidobtam, pedig szinte soha nem dobok ki semmit. Kellemes kókuszos illat, kemény kókusz reszelékkel. Minimálisan tudott hidratálni, inkább a radírozós tulajdonsága az erősebb. Kb. a 4ik alkalom után a felszínén már szinte ápoló rész nem is maradt, csak az egybefüggő rücskös kókuszreszelék, amit elég kellemetlen volt használni. Ráadásul a radírozás után egy kevés elhalt hámsejt hozzátapadt a felületéhez ami rém gusztustalan volt mikor rájöttem, hogy miért is lett ilyen enyhén sárgás furcsa a felülete. Szerintem egyáltalán nem higiénikus a használata több alkalom után, csak ha mondjuk lemosnák az ajakápoló tetejét ami nyilván hülyeség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

TheNancy07

2019. január 30.

Kókusz? Természetesen jött is velem. Kijöttem az üzletből és azonnal kibontottam és gyorsan felkentem. Első benyomásra: te jó ég ez most mi? Kókusz darabok vannak benne vagy mi? (egyáltalán el se olvastam mi ez, csak kókusz és kell) Aztán haza értem és meglepően tapasztaltam, hogy evés után írtó puha lett az ajkam :o nahát! Itt olvastam, hogy ez ajakradír :) dejóó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Ennie86

2019. január 22.

Ez egy nagyon jól eltalált lépés volt a baleától. :) Imádom a kókuszos dolgokat, így nem volt kérdés, hogy rohanok és megveszem. :)
A hatása egészen fantasztikus! Kellemesen radírozza/masszírozza az ajkakat. Érezni benne a hidratáló összetevőket is. Az ára meg nevetséges a többi ajakradírhoz képest. Nagyon bejövős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

MissL

2019. január 20.

Ma végre rátaláltam. Kellemes kókuszos az illata / íze is.Az első pár "húzással" még nem érződnek benne a kis radírozó szemcsék,de aztán felszínre kerülnek. Szuperül radírozza az ajkakat,nem kellemetlen.Bátran ajánlom azoknak,akik cserepes ajkakkal küzdenek. Én rúzsozás előtt is szoktam használni,letörtörlöm,és még a szuper matt rúzsok is jól mutatnak. Szuper,hogy ilyen olcsó,már régóta kerestem ilyen stiftes kiszerelésű ajakradírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

PinkMcFreeze

2019. január 16.

Imádom a kókuszos termékeket, szóval egyből jött velem haza tegnap egy újabb ajakápoló, nem mintha ne lenne itthon tengernyi (: Nekem külön tetszik, hogy kicsi szemcsés az ajakápoló és nem sima felülete és picit reggel cserepes volt az ajkam bekentem vele és délután, már tök szupi lett (: Plusz külön kiemelném, hogy szépen beszívódott, nem maradt meg sokáig ilyen plusz réteg a szájamon, amit más ajakápolóknál tapasztaltam eddig. Szóval nálam tuti újra vevős termék! (: Szerintem a kókusz illatot szeretők mindenképp próbálják ki! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol