Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Egyéb

Értékes összetevői ápolják és megnyugtatják az érzékeny bőrt a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Az ellenállhatatlanul sima bőr csábító érzése: a Balea borotvagél már a borotválás alatt kényezteti a bőrt a gazdag ápoló, hidratáló formulával és a grapefruit friss illatával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

xfxff349

2017. november 26.

uuhh imádom az illatát. kevés termék is elég, nálam heti 4x-i használat során is sokáig bírja. Szépen lehet vele dolgozni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Meloca

2017. szeptember 21.

Jó az illata, egyébként semmi extra, sima borotvazselé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Jó az illata, egyébként semmi extra, sima borotvazselé!

kocosfox

2017. szeptember 19.

Funkcióját tekintve átlagos, az illata viszont egy idő után nagyon irritáló, mintha citromos Pronto-t használnék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Banszky

2017. szeptember 12.

Jó illat,olcsó,sokáig kitart és szuper borotválkozáshoz. Imádom! Jobb a gél verzió mint a sima hab. Újravevős. Remélem lesz több illatban is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagyon szeretem a Baleás borotvazseléket :) Szuper illatuk van és nagyon barátságos áruk!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Evelyn31

2017. augusztus 13.

Most vettem először Baleás borotvazselét,a kíváncsiság nagyon hajtott már :D.Nem igazán szeretem a grapefruit illatot,de ennél a terméknél ez nem így van.
Használat közben annyira kellemes az illata annyira citrusos számomra,amit csak ennél a terméknél tudtam élvezettel érezni az illatát.Engem nagyon frissít!
Ami pozitív számomra még,hogy hihetetlen kevés is elég belőle,annyira jól habzik.Az első használatnál szó szerint minden csupa hab volt :)
Ár-érték arányban is szuper! engem meg vett kilóra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ár-érték arányban is szuper! engem meg vett kilóra!

PaNel95

2017. július 28.

Ha nem Gillette borotvazselét veszek, akkor ezt szoktam venni. A Balea-sok közül ez tetszik a legjobban.
Jól lehet vele borotválni, semmilyen irritációt nem okoz a borotválás, szépen siklik rajta a borotva és nem pattogzok ki.
Viszont mégis azt mondom, hogy sokkal jobban megéri a Gillette, mert annak a használatával sokkal puhább a bőröm, és nincsen szükség testápolózásra sem, míg ennek a Balea-snak a használatával elég száraz érzetű lesz a bőröm. Valamint a másik ok, amiért szívesebben adok ki kicsivel többet a Gillette-re, hogy abból kevesebb mennyiségű is elég egy masszív hab képzéséhez, míg ebből többet kell használni egy összefüggő, nem szétfolyós hab képzéséhez.
Így hiába olcsóbb kb. 500 forinttal ez a Balea-s, és csak 50 ml-vel kevesebb, ár/érték arányban mégsem éri meg, mert még a Gillette-ből elhasználok 1 flakonnal, addig ebből kis híján kettővel. És még erősen igényli is a bőröm a testápolózást ezzel, míg a Gillette-vel anélkül is puha és táplált lesz a bőröm.
Illetve azt még megjegyezném, hogy csak ennél a borotvazselénél fordult velem elő többször is, hogy fehérre befogta a körmeimet, illetve a körmöm körül a bőrt, ami szappannal is csak többszöri sikálás után jön le. Ez nem tudom miért van, mármint tudom, hogy azért, mert ahogy felkenem a zselét, illetve borotválom a területet, akkor rákerül az ujjhegyeimre és a körmeim köré és azért csak rajta van egy ideig. De hogy befogja fehérre őket, ilyet még nem tapasztaltam sosem...
Valamint még annyit hozzátennék, hogy amikor bekenem a lábam, és elkezdem borotválni, akkor azokon a részeken, ahol több ideig van rajta a borotvazselé, ott elkezdi égetni a bőrömet. És nem az a kellemes, melengető érzés, amire azt gondolhatnám, hogy azért van, mert a benne lévő anyagok dolgoznak benne, hanem szószerint égeti a bőrömet! És ez érzékenybőrűeknek kifejlesztett termékben.. Hááát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Noncs

2017. július 5.

Mindent tud, amit egy borotvagélnek kell. Könnyebbé teszi a borotválást, jól habzik, és jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Dudu195

2017. június 23.

Többször újravettem már :) Nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Többször újravettem már :) Nem tudok belekötni.

aalexaa

2017. június 7.

Már egy ideje csak Balea borotvazseléket használok, mert ár-érték arányban szerintem ezek a legjobbak. Ez is szépen teszi a dolgát, a célnak tökéletesen megfelel, nekem mégis ez lett legkevésbé a kedvencem az eddig próbáltak közül. Valahogy "folyósabb", kevésbé képez kemény habot, és az illata sem olyan intenzív. Elhasználom, egyáltalán nem rossz, de legközelebb egy másikat próbálok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.