Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Egyéb

Értékes összetevői ápolják és megnyugtatják az érzékeny bőrt a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Az ellenállhatatlanul sima bőr csábító érzése: a Balea borotvagél már a borotválás alatt kényezteti a bőrt a gazdag ápoló, hidratáló formulával és a grapefruit friss illatával.

barbonca

2017. június 6.

Nagyon habosodik, nem lecsúszó, masszív habot lehet csinálni a gélből. Újravevős lesz. Szuper az illata, bár ez lényegtelen, mert a vízzel együtt elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

KovatsV

2017. május 30.

Imádom! :)
Még nem használtam ezelőtt hasonló terméket borotválkozáskor, így igazság szerint nincs összehasonlítási alapom, de örülök, hogy elsőre ezt választottam, mert az én igényeimet maximálisan kielégíti. Én eddig folyékony szappanokat használtam, épp ami kéznél volt. Na az első ami szembetűnik most, hogy ezt a terméket használom, az az, hogy sokkal gyorsabban végzek a borotválkozással, mint eddig. Nálam ez hatalmas pirospont, pláne amióta nincs fürdőkádunk, csak zuhanyzó, számomra kín megborotválkozni. A második pluszt számomra az állaga nyújtja (a színe sem utolsó, mert rózsaszín, bár habként már fehéredik valamelyest), hiszen kinyomva gél, eldolgozva pedig habos, nekem tetszik. Az illatát én még nem nagyon éreztem, nekem elég gyakran van bedugulva az orrom, így erről nem tudok írni. Az én bőrömet (ami csak helyenként száraz, egyébként talán normál(?), nem vagyok benne biztos), egyáltalán nem szárítja. Kevés is elég belőle egyszerre, így gazdaságos, mindemellet pedig olcsó. Nálam abszolút beváltotta az ígéreteit, szinte biztos, hogy ha egyszer elfogy, akkor újraveszem, nálam elsőre 10/10-es lett, minek tesztelnék mást. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Imádom! :)

heni0306

2017. május 23.

Nem rossz borotvahab, de használtam már jobb Balea borotvahabot. Viszont mostanában az illatosok közül csak ezt látom. Géles állagú, és tényleg kevés is elég belőle, mert nagyon jól felhabzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Pilence

2017. május 9.

Jol habzik,finom az illata konnyu vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Jol habzik,finom az illata konnyu vele dolgozni.

Krisztinaia

2017. április 17.

Bejött a termék, jó árban van, gazdaságos, tényleg kevés kell belőle, jó az illata..
Viszont számomra semmi extra. Bár még csak pár hete használom.
Remélem javul intim részen a tüszősödés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Viszont számomra semmi extra. Bár még csak pár hete használom.
Remélem javul intim részen a tüszősödés.

Mariettaa

2017. március 17.

Nagyon kevés kell belőle így sokáig kitart, a célnak megfelel, az ára is kedvező. Csak Balea borotvazseléket veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Ryo

2017. február 5.

Az eddigi leggazdaságosabb borotvazselé amit használtam! Keveset kell csak egyszerre használni, tömény és erős hab lesz belőle. Az illata citrusos és frissítő, ami nagyon tetszik. Nem szárít és könnyen kezelhető. És az alacsony ára a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

zsannasko

2017. január 7.

Mindent tud, amit egy borotvahab és még olcsó is. Az illata szuper! Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

sandra1230

2016. december 3.

Nekem ez jobban bejött mint a sima balea-s borotvahab. Az illata is finom és nagyon jól habzik valamint olcsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Bilu

2016. november 13.

Kellemes, virágos, nőies illatú. Használat után viszont nem marad meg az illata a bőrön (ez számomra pozitív!). Kevés is elég belőle, így elég sokáig kitart. Erős habot képez. Használata után nem száraz a bőröm mint más borotvahabok használata után. Kiváló ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.