Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Egyéb

Értékes összetevői ápolják és megnyugtatják az érzékeny bőrt a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Az ellenállhatatlanul sima bőr csábító érzése: a Balea borotvagél már a borotválás alatt kényezteti a bőrt a gazdag ápoló, hidratáló formulával és a grapefruit friss illatával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szilvasitimea

2016. október 7.

Kicsi elég belőle, nagyon szeretem, és olcsó is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Kicsi elég belőle, nagyon szeretem, és olcsó is. :)

cathie94

2016. augusztus 31.

Nálam mindig is nagyon problémás folyamatnak számított a lábam borotválása, Száraz volt a bőröm, kivérzett, kipirosodott, csípett és még egy sor kellemetlen dolog, mellesleg nagyon csúnya is volt... De amióta kipróbáltam ezt a borotvagélt, megszűntek a problémáim! Az illatával nem voltam annyira megelégedve, de nem is nagyon érdekelt. Elég belőle kevés is, öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

mano

2016. augusztus 26.

Nagyon kevés kell belőle, mert óriási habja lesz - én mindig túl sokat kinyomok. Finom az illata és puha marad a lábam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

laural

2016. augusztus 12.

Az illata nem tetszik, de ezen kívül teljes az elégedettség. Kevés is elég, kemény habot képez, szépen siklik rajta a bototva, nem irritàl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Bambino97

2016. augusztus 11.

Hűűű! Hát tényleg egy csodatermék. Egy kevéske is belőle kemény,sűrű habot képez. Ez ellenére könnyen lemosható. Mivel elég belőle kevés is, sokáig kitart. Ennyi pénzért nagyooon nagyoon megéri. És pozitívum még hogy nincs az a tipikus alkoholos borotvahab/gél szag mint a Gillette-nél és társainál. Egy kis probléma vagyis inkább problémám vele az hogy nekem émelyítő az illata. De ez nagyon a személyes ízléstől függ ezért nem vonok le csillagot. Biztos újra veszem majd ha elfogyott, de inkább egy másik változatban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Babakalacs

2016. július 23.

I-MA-DOM!!! Az ara kedvezo, es keves kell belole es nagyon puha de tomor habot kepez. Jol puhit a borotva csak ugy siklik benne es meggatolta az amugy rendszeresen elojovo piros pottyok megjeleneset. A borom puha tole es az illata meses. Ujra fogom venni bar biztos kitart majd egy darabig. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Erina

2016. július 15.

Sokkal könnyebb vele a borotválás. Annyira elfeledkeztem a borotvagélekről és zselékről, hogy amikor megláttam rögtön ment is a kosaramba. Csak azt sajnálom, hogy nem kettőt vettem kapásból. Na de majd legközelebb. Puhítja a bőrt, könnyen siklik a borotva, és még fürdés után sem száraz a bőröm mint eddig. remélem forgalomban marad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

0bikbik0

2016. július 10.

Kis változatosság kedvéért ezt vettem a hagyományos Balea borotvagél helyett. Ugyanazt tudom ehhez is leírni: puhít, könnyű a borotválás vele,nem szárít, az ára is ok. És nekem nagyon finom az illata is. Ja, és ennek a csomagolása is nagyon egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

Gina19

2016. június 6.

Szuper termék, nagyon jó az illata (rá vagyok kattanva teljesen a grapefruit-ra, szóval könnyen lekenyerezett), és gazdaságos, mert nagyon kevés zseléből rengeteg, jó állagú hab képződik. Úgy vettem észre pár használat alapján, hogy elég kíméletes is a bőrhöz, szerencsére nem szárít annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

TimiK

2016. május 25.

Juj hát mi nagyon nagyon szeretjük egymást :))) Az illata szuper, elég egy kevés is, abból is jó sok hab lesz a lábamon, és mióta ezt használom nincs kipattogzódás a bőrömön borotválkozás után. A saját márkás after shave mandulaolajos krémét használom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.