Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyalogkakukk, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Arc- és ajak cukorradír barnacukorszemcsékkel és kivimaggal
  • Pórusmély tisztítás
  • Simább és egyenletesebb bőrt eredményez
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

Vivih

2020. május 10.

Szerintem nagyon jó illata van. Tette a dolgát, szerintem a szemcsék se túl durvák, pihe-puha lett utána az arcom (és jó illatú :) ). Picit meglepődtem a melegítő hatásán, de kellemes volt az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

cattitude

2020. május 3.

kézre használom, teljesen jó, nem karistolja nagyon a kezem bőrét. a chia magosnak finomabb volt az illata viszont, sajnálom, hogy az már nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Tviki993

2020. április 30.

Ma vettem, gyorsan ki is próbàltam.
Nekem hasonlít a Loreal cukorradírjához , csak ennek sokkal dúrvábbak a szemcséi.
Az egyik tasakot felbontottam, bőven elég lesz még máskor is, lehet még 2x is.
Nekem összességében tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Ma vettem, gyorsan ki is próbàltam.
Az egyik tasakot felbontottam, bőven elég lesz még máskor is, lehet még 2x is.
Nekem összességében tetszik :)

AnnaR

2020. március 18.

Olyan az illata és az állaga, mint az olvasztott gumicukornak. Kicsit durva szemcsék vannak benne, nem érzékeny bőröm is pirosra karistolta. De összességében nem rossz. Még egy darabig ismerkedek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. március 4.

Intenzíven hámlaszt és melegítő hatása is van. Nagyon bevált, az illata szuper. Ajkaimat is puhává varázsolta. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.