Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2020. július 27.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. A fehér agyag felszívja a felesleges zsírt. A cink hatékony az irritációkkal szemben, csökkenti a bőrproblémákat és megnyugtatja a bőrt. A hialuronsav és tejfehérje hidratálja a bőrt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Lizinka

2017. augusztus 25.

Csodásan bevált! :) Szépen megtisztította az arcomat. Pattanásmentes szép sima lett a bőröm. 1 tasak nálam két használatra elég. Így ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

little.shana

2017. augusztus 18.

Nekem nagyon tetszett ez a maszk! Először is nem illatosított, ami hatalmas bónusz, mivel elég érzékeny a bőröm, de ezt fenn hagyhatom 10 percig és akkor se lesz semmi bajom. Amikor lemosom sokkal puhább és szebb a pofim és ami igazán megdöbbentett, hogy a pórusaim tényleg kisebbnek tűntek a használata után, mintha kicsit tisztítani tudná őket és emiatt kevésbé feltűnőek. Nem egészen értem, hogyan csinálja, de nagyon örülök, hogy rátaláltam, szerintem kúraszerűen fogom használni havonta, meglátjuk így hosszútávon hogyan alakul a kapcsolatunk. :)

Esetleg meg lehet venni ezt a pakolást nagyobb kiszerelésben is? Jó lenne, ha nem pazarolnék el mindig ennyi csomagolást 2x8 mili termékre, nem túl környezetbarát, ez a fő hátulütője számomra :///

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Ancs527

2017. augusztus 17.

Az első egy két percben annyira csípte az arcom, hogy már ott tartottam nem várom meg, hogy megszáradjon, azonnal lemosom. De túltettem magam az első ijedségen ás megvártam, mi is lesz ennek a vége. Jól tettem, azt hiszem. Lemosás után alig hittem, hogy tényleg van végre egy ilyen pakolás. Nem azt mondom, hogy hibátlan lett az arcom, de a pórusaim nagysága a felére csökkent. Szeretek újabb pakolásokat kipróbálni, de havonta egyszer ehhez a termékhez mindig visszatérek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

writa

2017. augusztus 14.

Tetszik, mint általában az agyagos pakolások. Szép lesz tőle a bőröm, egységesebb színű lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

BettyErika

2017. augusztus 14.

Kicsit csípi a bőrt ,de nem zavart. A hatása az pontosan az ami le van írva csúcs szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

bebe95

2017. augusztus 4.

Engem csak az zavart benne, hogy csípte a bőröm :/ a hatása tényleg szuper, de emiatt nem hiszem, hogy magamra fogom kenni a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Szintén az itt olvasottak alapján vettem meg. Nem csalódtam benne! Imádom! Az illatát, hogy pihe-puha lesz a bőröm tőle szinte ragyog. Tényleg nem kell az egész tasakot felkenni. És jók az összetevők is. Csak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Rivendell

2017. július 31.

Nagyon durva, milyen sok van benne! Kinyomkodtam egy kifertőtlenített tégelybe, onnan használom a kritikus területeken minden második este, tehát az orromon és az államon. Olyan közepes hatása van szerintem, szebbek a pórusaim, mintha nem használnám, de annyira azért nem szépek, mint a mannás kikeverős agyagmaszkommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

szabrina000

2017. július 21.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb, zsíros bőrre szuper és sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb, zsíros bőrre szuper és sokáig elég :)

WVV

2017. július 16.

Sok van benne, nekem szinte 4 alkalomra elég (megfelezem a csomagot). Az állaga nagyon kellemes, olyan igazi wellness élményt nyújt. :) A hatása annyira nem nyűgözött le. Valóban mattító hatású, az én bőrömet egy picit szárítja is, utána hidratálni szoktam. A mitesszerekkel, pattanásokkal nem igazán csinált semmit, a pórusokat viszont valóban mintha összehúzná. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2