Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2020. július 27.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. A fehér agyag felszívja a felesleges zsírt. A cink hatékony az irritációkkal szemben, csökkenti a bőrproblémákat és megnyugtatja a bőrt. A hialuronsav és tejfehérje hidratálja a bőrt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

sadri85

2018. március 19.

Nem rossz. Eleinte kicsit csípi a bőrt. Szerintem túl sok van egy tasakban, én a kézfejemre is szoktam kenni, ugyanúgy rajtahagyom, és nagyon finom puha lesz tőle a bőr. Finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Betti8993

2018. március 11.

Én nagyon szeretem, mindig van belőle itthon. Általában hetente 1x használom. Szuperül ápolja az arcom. Sokkal simább lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Alex0920

2018. március 4.

Hát én nem igazán ájultam el tőle... felvéve kicsit csípett a termék, de nem volt vészes, majd lemosás után nem tapasztaltam semmi olyan különleges dolgot, amit más termék ne tudna... Kicsit fel van hypolva ezért csalódtam leginkább benne, mert amúgy az alap dolgokat tudja: tisztítja és puhítja a bőrt. Végeredményképp pedig iszonyatosan kipirosodott tőle a homlokom, mintha allergiás reakciót váltott volna ki a maszk. Lehet, hogy valakinek bevált, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Bonzee

2018. február 28.

Hááát... belelapozva az eddigi hozzászólásokba, halkan merem csak bevallani, hogy totál renitensként használom ezt a kencét (persze lehet, hogy nem). Kozmikusom javaslatára kipróbáltam ugyan maszkként, de piszokul nem vált be. Azonban sajnos sehogyan sem vagyok képes lemondani a napi két (amúgy gyalázatos minőségű) irodai, gépi kávéról - amelytől viszont rendre kipattog az arcom, amit aztán a munkahelyi stressz hatására virtuóz módon, napi szinten szétkaparok. Na. Szóval a múlt hétvégén jött az ötlet, hogy a tasakon feltüntetett javallattól eltérően, helyi kezelést alkalmazva, csak az aktuális pöttyeimet cinkeljem-agyagozzam le, azt viszont lefekvés előtt, és egész éjszakára fent hagyva a cuccot. És BEVÁLT!!! A rügyeim nagy része két-három éjszaka alatt szinte teljesen eltűnt (pedig a halántékomnál egyik-másikat addigra már kimondottan rusnya sebbé fejlesztettem), és újak sem jönnek elő. Persze a legjobb az lenne, ha a le tudnék jönni arról a szar kávéról... ám amíg ez össze nem jön, továbbra is így fogom használni ezt a készítményt, mintegy "tűzoltásként" - és persze a jövőben igyekszem jobban odafigyelni, hogy stresszhelyzetekben ne a saját arcomat kaparjam. :) Egy szó mint száz: nálam éjszakai műszakos pöttytelenítőként hibátlanul teljesít Baleáék ezen terméke!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 28.

ZsaNo0707

2018. február 27.

Erre a maszkra itt bukkantam rá. A sok pozitív vélemény felkeltette az érdeklődésemet, s gondoltam, hogy egy próbát megér, mivel igen problémás az arcbőröm. Igaz, korántsem annyira rossz a helyzet, mint egy évvel ezelőtt. Két havonta kezeltetem kozmetikussal, de így is előfordul egy-egy gyulladt pattanás, mitesszer.Tegnap meg is vásároltam, s már este teszteltem! Valóban nagyon sok van az egy tasakban, legalább két alkalomra elég, de megkockáztatom, hogy akár háromra is.Az illata számomra nem kellemes, de nem is rossz. Az első percekben hűsítő érzés volt, majd öt-hat perc eltelte után minimálisan csípett. 15 perc után lemostam. Örömmel tapasztaltam, hogy szép, egyenletes, tiszta lett a bőröm. Heti kétszer szeretném használni, ha hosszú távon is beválik. Jó lenne ha pattanásokat is lehúzná idővel. Remélem nem fogok benne a későbbiekben csalódni. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért mindenkinek megér egy próbát és tapasztalatot. Újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Pocok96

2018. február 26.

Szeretek ezzel lazítani. Vagy egy kád habos vízben való relax közben, vagy ha arra epp2 nincs időm, akkor a beadandóim írása közben szoktam ezt felkenve dolgozni. Szép friss és sima lesz utána a bőröm, semmilyen problémát nem okoz az érzékeny bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

andreab97

2018. február 21.

Minimálisan húzza össze a pórusokat és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Alapvetően jó kis termék. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

claudia

2018. február 17.

Hatását tekintve nevetve vennék meg akár 20 tasakot is egyszerre, hiszen összehúzza a pórusokat, tisztít, ha van 1-2 gyulladt pattanás, akkor szépen lehúzza a 15 perc alatt, még a bőröm színét is egységessé teszi, de...nem szoktam hisztizni, de ez valami iszonyatos módon csíp, mar. Első használatnál bevallom, hogy le is mostam pár perc után, nekem nagyon fájt és bedagadt, kipirosodott a bőröm tőle. Másodjára már elviselhetőbb volt, de mindig előjön ez az érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

berdobarbara

2018. február 17.

Mikor feltettem kicsit csípett, de elviselhető volt.
Nagyon puhává teszi a bőrt, egyenletesebb bőr, igazi kényeztetés! :D
Egy tasak bőven elég két alkalomra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Mikor feltettem kicsit csípett, de elviselhető volt.
Nagyon puhává teszi a bőrt, egyenletesebb bőr, igazi kényeztetés! :D
Egy tasak bőven elég két alkalomra is.

erdorottya

2018. február 5.

Én a legtöbb Baleás arcmaszkot nagyon kedvelem, ez is szuper volt. Az illata kicsit fura(a többié kellemesebb)és 1 tasakban rettentő sok van, a végén már nem tudtam hova kenni a fejemen szóval legközelebb csak a felét használom el(végülis 4x használni a 2 adagos maszkot megéri :D). De puha lett tőle a bőröm, kicsit frissítő is volt szerintem és nekem nem csípett, kellemes volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2