Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2020. július 27.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. A fehér agyag felszívja a felesleges zsírt. A cink hatékony az irritációkkal szemben, csökkenti a bőrproblémákat és megnyugtatja a bőrt. A hialuronsav és tejfehérje hidratálja a bőrt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Smurfette26

2017. december 19.

Szeretem. Csodát nem tesz a mitesszerekkel és pórusokkal, de azt nem js vártam... Elsőre meglepetés h habocskás az allaga, és sok is van benne. Szépen mattít, jó kis pihe puha bőr marad útánna. Most kipróbáltam a téli száraz bőrömön, azon is javított független h nem hidratálásra van kitalálva. Engem nem csípett pedig relatív érzékeny a bőröm. De hogy m

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Marcsika0720

2017. december 19.

Nekem ez annyira de annyira büdös volt hogy borzasztó. Szerintem egy forintot nem ér. Egyébként szeretem a balea termékeket de ez katasztrófa. Szabályosan marta az arcom, csípte a szemem így két perc múlva lemostam mert nem tudtam tovább tűrni hogy csíp. Tiszta vörös lett a bőröm utána és irritált. Meg ne vegyétek!!! Egy csillagot sem ér.

tátombák

2017. december 12.

Annyira érződik az illatán az alkohol, hogy felkenéskor olyan érzésem volt, mint ha a kocsmapultról szivaccsal felitatott pancsolt szeszt csavartam volna az arcomra... Nem szeretem az illatát, se a túlságosan folyós állagát. Viszont azt igen, amit az arcommal csinált.
A bőröm állapotán nagyon sokat segítenek a holt tengeri / cinkes arcmaszkok, ezt is újra fogom venni. 1 tasakot 2x fel tudok használni, pedig sosem spórolok vele. Úgy csinálom, hogy a csücskét picit kivágom, kinyomom a kellő mennyiséget, aztán celluxxal visszaragasztom. 20 perc azért kell a száradáshoz, néha emiatt nehéz rászánni magam a pakolásra, pedig heti 2x kéne azért...
Filléres csodaszerek az ilyen kis tasakos maszkok, komolyan. Sokat változtatott az életemen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

szeniko22

2017. november 12.

Már többször is újravettem ezt a terméket és még mindig a kedvenceim közé tartozik. Használat után sokkal frissebbnek és puhábbnak érzem tőle az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

missmomsen

2017. november 9.

Nehéz lemosni és elég fura utána a bőröm állaga. Legalább nem kezdte ki a bőrömet. Semmi extra hatást nem tapasztaltam, max frissebb lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

vszilvia

2017. november 6.

Imádom! Nekem nagyon szépen tisztítja az arcomat, a pórusok is tisztábbak lesznek a használata után, és nagyon kellemes a bőröm tapintása is. Számomra csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

tinyblackpaw

2017. november 2.

Én csak S.O.S. maszknak hívom, mindig tartalékolok belőle itthon. Nagyon szépen leszedi a pirosságot és a gyulladást rövid idő alatt, használat után puhábbá és simábbá teszi a bőrt. Picit csíp felvitel alatt, de kibírható. A parfümmentesség külön piros pont viszont az alkoholokat és a komedogén összetevőket nem értem miért pakolták bele. Ettől függetlenül szépen el tud bánni a pöttyökkel, ugyanakkor néha az a gyanúm, mintha használat után kinyomhatatlan dudorok keletkeznének a bőrön. Az még kérdéses, hogy a maszk miatt vagy más okok miatt alakulhattak ki, mindenesetre ezek ellenére is alap kellék a bőrápolási rutinomban. Egy tasak 3-4 alkalomra elegendő, ennyi pénzért pedig majdnem hogy ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

mdalma46

2017. október 25.

Mindig elfelejtem, hogy mennyire szeretem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Mindig elfelejtem, hogy mennyire szeretem...:)

sttpcsillag

2017. október 24.

Nekem felkenve egyáltalán nem csípett, még azt is mondanám hogy kellemesen hűs volt. A lemosása nehéz, de kárpótolt a szép matt arcbőr amit hagyott. DE másnap úgy kivirágzott az arcom, hogy azt hittem disznóvágás után fejeltem a pecsenyés kondérba. Még egy esélyt adok neki, lévén 2 csomag, de nincsenek nagy reményeim. Majd update, ha újra erre vetemednék.
ps. nem most lesz.

up. förtelmes kis apró bubik jelentek meg az arcomon pár nap múlva, nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

ps. nem most lesz.

lionshare

2017. október 23.

Megfelelő, nem kezdte ki a bőröm, sok van benne, pórusfinomodás nem vettem észre, viszont puha érzetű a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2