Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2020. július 27.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. A fehér agyag felszívja a felesleges zsírt. A cink hatékony az irritációkkal szemben, csökkenti a bőrproblémákat és megnyugtatja a bőrt. A hialuronsav és tejfehérje hidratálja a bőrt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Egoistagumikacsa

2017. október 16.

Az olyanoknak akik csak alkalmanként szeretnének kipróbálni valami maszkot, azoknak ez a tökéletes választás.

A 2x8 ml kiszerelés nekem szinte hihetetlen, de 4 alkalomra is elég, valahogy túl soknak tűnik az egy csomagban lévő mennyiség és végül inkább mindig óvatosan visszacsomagolom, hogy elhasználjam néhány nap elteltével a maradékot. Nekem tetszik az illata, kellemes. Ha így nézzük az a 50 forint alkalmanként teljesen megéri.

Felvitelt követően kicsit csíp vagy inkább éget, de a szépségért szenvedni kell... Én érzek egy kissé alkoholos hatást is, de ez sem olyan zavaró, inkább szemkörnyéken érezni dolgot. Lemosni egy kicsit nehezebb, talán még bőrradírozó hatású is mert szemcsés, de azt kötően frissebb, tisztább lesz az arcom... Igaz ez a hatásra néhány óra elteltével abba is marad. Nekem inkább egy kis felfrissülés, hogy végre törődhetek a bőrömmel.

Állandó használatra valami komolyabbat ajánlanék, de kezdésnek egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

clara12

2017. október 11.

Ugyan száraz a bőröm, de alkalmanként (főleg menzesz előtt, nyáron) nekem is jól esik felkenni egy agyagmaszkot. Mivel tényleg csak párszor kell egy évben inkább kipróbáltam ezt a nagyon olcsó változatot. Nagyon illatos, az alkohol is érződik rajta (de a legtöbb bolti agyagmaszk illatosított), de mivel lemosandó termékről van szó nem csináltam belőle nagy ügyet és szerencsére nem okozott problémát sem. Nálam a pattanások körüli gyulladást lehúzza egy picit, valamint a pórusaim is tisztábbnak tűnnek és kevésbé tágak, ez a hatás 2-3 napig megmarad nálam. Szimpatikus termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Kmerci

2017. október 2.

Nekem tetszik a hatása, a zsírosabb T vonalra használom, ahol valószínűbb is a pattanások kialakulása nálam, többi bőrrészre másik arcmaszkot használok egy időben. Tényleg felszívja a zsírt és éppen hogy nem szárítja ki a bőröm, egy csillagot csak azért vonok le, mert ahol pattanásosabb vagyok (legfőképp ezért a bőrproblémámért vettem) ott csípi a bőröm de pont hogy nem igazán zavar arra az 5-10 percig amíg fent van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Lulu1111

2017. szeptember 24.

Hát, én ezt a kis maszkot nagyon szeretem! :) Teljesen jó kis otthoni wellness hétvégéket lehet vele cspni! :D Nagyon szép, egységes bőrképet hagy maga után, feltöltődik tőle az arcom. Én a két tasakból egyszerre egyet elhasználok, mert nincs kedvem ide oda pakolgatni a maradékot, és szerintem felbontva hamar meg is romolhat, vagy belemegy valami, amit nem szeretnénk. Szerintem így hatásos, van bőven mit beszívni a bőrünknek. :) Rendszeresen újra veszem, most is van belőle itthon. Szóval, én egy 5 csillagot adok rá, mert úgy érzem megérdemli. Legjobb Balea arcmaszk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

carterina

2017. szeptember 23.

Nekem két használatra volt elég, mivel a csomagoláson az szerepelt, hogy vastagon kell kenni. Az ára alapján nem számítottam túl sok mindenre, és sajnos az „előítéleteim” beigazolódtak, azon kívül, hogy kicsit puhább lett tőle az arcom, nem történt más. Mivel le volt értékelve, vettem belőle még egyet, kidobni nem fogom, de újravenni sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Puha, jó tapintású lesz tőle a bőr, de nem csodaszer. :) Azért szeretem, szoktam néha használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

hivespanni

2017. augusztus 31.

200 Ft-ért szerintem megérte megvásárolni, sok termék van a tasakban, kb. 4 használatra elegendő! Ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. Érzékeny a bőröm, a cinket nem igazán szereti, ahogy tapasztaltam. Olvastam itt a véleményeket, írták néhányan, hogy csíp, de kibírható..én egyszerűen nem bírom elviselni, nagyon csíp! :D Viszont az államon és a homlokomon lévő pórusokat szépen összehúzta, ezek helyett kaptam 2 napi pirosságot! :D Többszöri használat után kettéváltak útjaink.

Update: Édesanyám kipróbálta, ő nagyon szereti, elégedett vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Update: Édesanyám kipróbálta, ő nagyon szereti, elégedett vele!

Sadrus

2017. augusztus 30.

Tetszik, hogy sok van benne, de elég körülményes kibontani stb.
Kicsit tényleg csíp, de kibírható.
Szeretem a Balea termékeket, ez is megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Tetszik, hogy sok van benne, de elég körülményes kibontani stb.
Kicsit tényleg csíp, de kibírható.
Szeretem a Balea termékeket, ez is megéri :)

Pilence

2017. augusztus 29.

Jo sok van benne.sima puha tapintasu az arcom utanna.a pattanasokra nem igazan hatott,de nem is szaritotta ki a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

vvivien

2017. augusztus 25.

4 használatra volt elég, az ára is jó, nehezen lehet lemosni de semmilyen hatást nem tapasztaltam a lemosás után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2