Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Hajápolók

Igénybevett, töredezett hajra.

Kiszerelés: 20 ml

kata07

2020. január 17.

Imádom. Mióta használom gyönyörű szép lett a hajam, nem töredezik és nem is száraz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Pupuc

2019. július 10.

Nagyon töredezik a hajvégem a sorozatos szőkítéstől, de ettől nagyon szép lesz a vége, nem "seprűs". Árban is nagyon kedvező, gyakran szoktam venni, több hajmosáshoz is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

fanniekoo

2019. május 4.

Egyszerűen imádom! Ár érték arányban teljesen megéri. Nekem két hajmosásra elég egy tubus. Az illata fantasztikus, a hatása csillagos ötös, az összetevői meg már csak hab a tortán. Biztos ami biztos ötösével szoktam venni, hogy soha ne fogyjak ki belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

czipaf

2019. március 25.

Egyszeri alkalom után is nagyon puha és selymes lett a hajam. Mindenkinek csak ajanlani tudom! Kb fel orat hagytam a hajamon csak:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Nicu

2018. november 25.

Nagyon finom az illata. Derékig érő hajamra az egészet fel szoktam tenni. Az eredmény puha, selymes haj, amit könnyű kibontani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Litta

2017. szeptember 4.

Végre egy olyan termék, aminek jók az összetevői, jó az illata, és még használ is! Még pár hónappal ezelőtt vettem kipróbálásra, és nagyon elégedett voltam vele. Mosás után kb. fél órát hagytam fenn a hajamon, ami utána selymes, puha és jó illatú lett. Aztán kaptam ajándékba egy jó nagy tégely hajpakolást, amit elhasználtam ugyan, de közel sem volt olyan jó mint ez, alig vártam, hogy elfogyjon, és újra visszatérhessek ehhez a termékhez.
Erre döbbentem vettem észre, hogy kiárusítás van belőle, 99 Ft-ért árulták! Amúgy meg előtte 400 ft volt egy kis tubus, amit ugyan sokalltam kicsit, de mivel elégedett voltam vele még szemet is hunytam volna fölötte... Erre most megszüntetik??? Nem hiszem e! Miért azt kell mindig kivonni a forgalomból, ami jó???

Gyorsan betáraztam belőle, elhoztam mind a 9 db-ot amit találtam az üzletben. Egy pár hétig elég lesz, aztán indulhat újra a keresgetés, és a próbálgatás, hogy találjak egy jó hajpakolást. Olyan kár.....pedig ezt annyira megszerettem, tudtam volna használni hosszabb távon is... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

szilvasitimea

2016. október 7.

Nagyon jo kis cucc. Nekem kb 3 alkalommal eleg. Isteni az illata, es tele van taplalo anyagokkal. Nagyon finom puha lett tole a hajam. ImadoM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

szzh01

2016. augusztus 20.

Minden földi jó benne van, amire csak szüksége lehet a hajnak. Épp ezért nem értem, hogy nekem miért nem használ, teljesen értetlenül állok a dolog előtt. Eddig 2x használtam hajmosást követően, törölközőszáraz hajba belemasszírozva a pakolást turbánba csavartam a fejemet, kicsit rámelegítettem hajszárítóval, majd 20 perc hatóidő után alaposan leöblítettem. Vállig érő vékony szálú de dús hajam van. A tubus nekem egy használatra rengetegnek tűnt. Első alkalommal kb a negyedét tettem fel. Mivel nem hozott átütő eredményt, másodjára már dupla mennyiséget tettem a hajamba. Hozzáteszem, mindkét alkalommal cuppogott rendesen a hajam, leöblítéskor sokat ki tudtam belőle öblíteni, így kizártnak tartom, hogy a mennyiséggel legyen a gond, nem lehetett kevés. Második használat után a vegyi festéstől száraz hajvégeim még csúnyább látványt nyújtottak, mintha semmit nem is használtam volna. :-( Sprődek, vattacukor-szerűek lettek. A hajam egészséges részei szépek tőle, de hát nem azoknak volt szükségük az extra ápolásra. Szóval nekem ez egy X-akta, mi lehet a baj, az összetevők alapján mindennek jól kellene működnie. Még teszek egy próbát, van egy harmadik adagom a tubusban, ha van valami érdemleges változás, updatelek. Sajnos ünneprontó leszek, nekem ez legfeljebb 3 csillag jóindulattal is, az is csak a szép összetevőknek szól, nem a hatásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

magichand

2016. április 30.

Tetszik ez a visszazárható mini csomagolás, bár most az egészet felraktam a friss balayage miatt, próbálom megelőzni a fénytelen állapotot így festés után. Ahogy felkentem a hajamra, rögtön éreztem hogy puhább. Hosszú távon tervezem használni, majd jövök még frissíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

csaktom

2016. április 12.

remek hajápoló, a shea-vaj, brokkolimag-olaj és méhviasz tökéletesen kiváltják a szilikonokat, míg a méhpempő, növényi keratin és hozzáadott aminosavak regenerálják a hajszerkezetet. minden más hajban maradó hajápolónál jobbat tett a festéstől kiszáradt hajamnak, ha nem teljesen mostam ki a hajamból a kezelés után

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Phytantriol, Sodium Lactate, Glutamic Acid, Niacinamide, Alanine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Phytantriol h I al 2 2

Alanine a I h

Az aleuritsav sellak fő összetevője, kb 35%-ban tartalmazza. A parfümiparban kiindulási anyagként használják a pézsmás aromák készítéséhez.