Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő sampon vékonyszálú hajra

• erősíti, vastagítja, dúsítja a vékonyszálú hajat
  • a haj tapintása teltebbé válik, anélkül, hogy lelapulna

Szilikonmentes

Timi18

2015. augusztus 27.

Nekem nem jött be. Illata jó lenne de ahogy kimosom a hajból már nem lehet érezni. Dúsítani nem nagyon dúsít, de egy kicsit fényesebb lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

borntobe

2015. augusztus 22.

A másodikat használom belőle, nem azért, mert annyira kiemelkedő lenne, igazából picit szárít is, szerintem erre értik a dúsító hatást hogy szétálló haj többnek tűnik, szóval azért, mert nekem az a fontos, hogy ne zsírosítson és ne lapítson egy sampon, és ezt hozza. Amúgy nekem semmi extra, próbálgatok tovább közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

t.eszter004

2015. július 27.

Nekem bevált ez a sampon. Én úgy éreztem valóban dúsított valamicskét,de amúgy is dús, de vékony szálú hajam van. Heti 3-szor mosok hajat, mivel gyorsan zsírosodik, a második napon már nem az igazi de még nem is találtam olyan sampont amivel nem így lett volna. Tetszik az illata is. Én úgy vettem észre, hogy amióta ezt használom nem töredezik annyira a hajam vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 27.

leba

2015. július 16.

Sajnos az én vékony szálú hajam lelapult lesz tőle, nem vált be. Az ára jó, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

emcuscicus666

2015. július 16.

A hajmosast koveto elso napon valoban dusabbnak tunik a hajam, de sajnos masnap ez mar nem latszodik. Azonban ez a sampon az elso, ami nem zsirositja be a hajam egyetlen nap utan. Ez nalam csodanak szamit! Evekig mostam naponta a hajam, mert muszaj volt!
(A mindenapos hajmosas nem karos; nem azert zsirosodik be a hajam egy nap alatt, mert gyakran mosom, hanem azert kezdtem el gyakran mosni, mert hamar zsirosodik!)
Ezzel a samponnal, es az olajos balzsammal, amit csak a hajvegekre hasznalok, ket napig gyonyoru az enyhen hullamos hajam. (Plusz a Babyliss forgofejes csodahajszaritoja! Probaljatok ki, a vilag legjobb hajszaritoja! :D)
Az illata borzalmas, de szerencsere nem marad meg a hajban.
Nagyon gyorsan felhabzik, es kellemes, puha a habja. Oblites utan azonban csikorgosan tiszta lesz. De ettol nem kell megilyedni, egy kis balzsam a vegekre es csodalatos a vegeredmeny. Biztos, hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Az illata borzalmas, de szerencsere nem marad meg a hajban.

zsooofizsooofi

2015. július 14.

Szerintem nem dúsít egy cseppet sem (pedig annyira, annyira reméltem), teljesen átlagos sampon, cserébe viszont erőteljes, parfümös illata van, ami nekem nem tetszik. Elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

andi91

2015. július 5.

Ár-érték arányban az egyik legjobb sampon, amit valaha használtam. Hozza, amit ígér, a hajam dúsabbnak és teltebbnek látszódik. ÉS ami plusz, hogy kevésbé is zsírosodik. Megvan az új kedvencem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Tigercat_haters

2015. május 18.

Már 3x használtam és nagyon szeretem!Jövök még frissítéssel,de addig csak 4*
Update: háát,majdnem újravettem de végül nem,sokkal jobb szerintem az ugyancsak baleás after sun sampon ennél,marad a 4*,lehet egyszer még újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Már 3x használtam és nagyon szeretem!Jövök még frissítéssel,de addig csak 4*

Jxojxi

2015. május 15.

Nekem nagyon nem vált be. Mintha nem tisztítaná meg rendesen a hajamat, nincs frissenmosott érzése és le is lapul. Az illata egész ok, úgyse az marad meg a hajamon, hanem a balzsam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 15.

Kisu

2015. május 7.

Hát,én nagyon akartam szeretni,azt ígéri,ami nekem kell. Ehhez képest lelapítja a hajamat,de valahogy mégis feltöltődik fésülködéskor,ami eddig nem volt jellemző,hamarabb zsírosodik. Saját balzsamával használtam,de az se segített. Próbáltam többet,kevesebbet kenni belőle, próbáltam mindent,de nem vált be:(
Ja és az illat se jött be,olyan fodrászat szaga van nekem:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Ja és az illat se jött be,olyan fodrászat szaga van nekem:/

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.