Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő sampon vékonyszálú hajra

• erősíti, vastagítja, dúsítja a vékonyszálú hajat
  • a haj tapintása teltebbé válik, anélkül, hogy lelapulna

Szilikonmentes

Mylla

2015. május 6.

Rengeteg sampont minden árkategóriában kipróbáltam de,eddig ezzel értem el a legjobb eredményt.Azt teszi, amit ígér.Sikerült a heti hajmosásaim számát.Kevés kell és kellemes az illata. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

LorettaKarina

2015. május 1.

Én nagyon szeretem!
Valóban dúsít, jól tisztít, habzik, kevés kell belőle, és nagyon finom illata van. (Nekem ice teára hasonlít.:D)
Ár-értékben kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Én nagyon szeretem!
Ár-értékben kiváló.

lubi

2015. április 19.

Gondolom senkit nem lep meg: vékony szálú, lelapuló hajam van.. gyakorlatilag mindenre ugrom, amiben benne van a dúsítás vagy tartás szó... már nem hiszek a mesékben persze, de kitudja alapon. Jelentem, eddig ez a sampon érte el a leges legjobb hatást. nagyon dússá teszi a hajamat, persze tartósnak nem mondanám, de 1 napig azért kibírja, ha reggel mosom meg. az alvás nálam kicsit ront a helyzeten, de még úgy is sokkal jobb, mint más samponnal. Úgyhogy tőlem megkapja az 5*-ot és lesz még a polcomon. Plusz előny, hogy sokáig elég és csak 500 forint, úgyhogy nem nagy kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

dideki

2015. április 13.

Az utazós, kisebb kiszerelésű változatát vettem meg, én nem szerettem használni átmenetileg sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

memyselfandi

2015. április 8.

6-7szer használtam, de nem tudok rosszat mondani róla. Vékony szálú, lelapulós hajam van, szükséges a dúsítás, "vastagítás". Az Elséve Fibralogy is megcsinálta, de attól sajnos korpás lett a fejbőröm. Ettől egyelőre nem, viszont tömörebb, dúsabb a hajam tapintása tőle, nem száll, szépen egyben van. Ami bónusz, hogy egyáltalán nem zsírosít a krémes állaga ellenére. Nekem nagyon bevált, sőt, megváltás ez a sampon. (Az illata egyáltalán nem érdekel. Bár a tubusban tényleg erősnek tűnik, a hajon szinte egyáltalán nem érezni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 8.

Sofi

2015. április 6.

Még csak egyszer használtam, de nagyon pozitív a tapasztalatom. Valahogy sokkal jobb a tartása a hajamnak, másnapra, alvás után sem lapul le, olyan mint amilyen szárazsamponozás után szokott lenni, ezen kívül eddig még semmitől sem lett ilyen jó tartása a hajamnak:) Tényleg mintha valahogy tömörebbek is lennének a hajszálaim, nem tudom hogy ez meddig fog tartani, de remélem nem szokik hozzá a hajam. Egyelőre öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Mira8

2015. április 5.

Nekem nagyon bejön ez a sampon.Később zsírosodik a hajam,nem irritálja a fejbőröm, tetszik az állaga az illata,és mintha dúsítana is:) újra fogom venni!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

siss

2015. április 5.

Tyűha,de erős parfümös illata van!A kicsi mintát vettem meg próbaképpen 270 ft-ért.
Krémes állagú sampon,én ezeket szeretem.Nagyon jól habzik,nem kell belőle sok.Megfelelően tisztít.Nem igazán kedvelem a szilikonmentes samponokat,mert mindig azt hiszem,hogy majd szárít és hamarabb fog zsírosodni a hajam.
Ennél a samponnál leöblítéskor érzem azt,hogy száraz,kissé nyikorgós a hajam.Kell utána balzsam,már ha ér valamit egyáltalán.De balzsam nélkül is kitudom fésülni,mondjuk kevés hajam van.
Megszárítás után kócosnak érződik,de ha később átfésülöm,akkor változik.Viszont másnap nyoma sincs szárazságnak,kócosságnak.Viszont 3.napon már tiszta lenyalt,zsíros a hajam,a többi napról nem is beszélve.
Szárazon tapintásra ugyanolyan mint amikor szilikonos sampont használok,semmilyen különbséget nem vélek felfedezni.
Fényes tőle,nem látom többnek a mennyiségét,de nekem nincs is hozzá alapanyagom.Pedig az enyémen lenne mit vastagítani,extrém vékonyszálú,hogy legalább álljon valahogy és ne lapuljon annyira a fejemre.
Az illatát viszont nem szeretem,túl parfümös és nem is tetszik.

Délelőtt mostam hajat és az előbb látom,hogy elöl és középen tiszta korpás a fejbőröm.Elmegy a sunyiba,nekem soha nem szokott korpás lenni a fejem.Ez döntötte el,hogy nem fogom megvenni a nagyot.Még így is jó,hogy csak a kicsit hoztam el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

Az illatát viszont nem szeretem,túl parfümös és nem is tetszik.

fulepandi

2015. március 27.

Nekem nagyon bevált, nem csak dúsabbnak érzem a hajam tőle de mintha a szálak is vastagabbak lenének, ami nálam nagy szó, mert nagyon vékonyszálú, puha hajam van. Megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Encc88

2015. március 20.

Eddig kétszer használtam, a balzsamát pedig egyszer. Úgy érzem megtaláltam az igazit! <3 sosem volt ennyire kezelhető a hajam:) állandóan szállt minden kabáttól, meg csak úgy magától is, ha kedve volt:D kevésbé kócolódik és dúsabbnak érzem, jobb a tapintása. elég hosszú a hajam és fontos volt, hogy kezelhetőbbé váljon, mert nem akarok megválni tőle:) magamnak rendszeresen alakítom, fodrász kezébe nem adom. de ez a sampon és balzsam fantasztikus, nem akarok ódákat zengeni, tudom hogy kevésszer használtam, de eddig egy sampon vagy balzsam sem tette első használat után ilyen csodássá a hajam, arról nem beszélve hogy csillog villog, még a barátom is megjegyezte, hogy,, de szép a hajad, milyen szépen fénylik és milyen egészséges! " pedig nem az a bókolós fajta:D innen tudom, hogy tényleg a samponnak köszönhető :) szerintem mindenkinek megér egy próbát, hiszen az ára is szuper. Tudjátok milyen az ázsiai lányok haja?! na olyan állagot, fényt és tapintást képzeljetek el:) 5ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!