Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. február 10.

Kategória:   Hajápolók

24 órás dúsító hatással.

Szilikonmentes

regi90

2014. november 14.

Nem veszem újra. Durva tapintású tőle a hajam, a kifésülés is nehezen megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Nem veszem újra. Durva tapintású tőle a hajam, a kifésülés is nehezen megy.

Szofi

2014. október 11.

Nem igazán értem, hogy dúsíthatna egy balzsam, ilyet nem is vártam tőle, nyilván nem is teszi, de szerintem nem rossz, mondjuk nekem nem száraz a hajam, szóval olyan nehéz dolga nincs vele. Használtam már jobbat is, rosszabbat is. Ami egyértelműen pozitív, hogy szerintem kevésbé nehezíti el a hajat, mint más balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Fruzsi

2014. május 17.

Ez a balzsam egyáltalán nem hidratálja a hajat, nem is dúsít. Nem mondom, hogy olyan, mint ha fel sem kenném, de majdnem. Az illata legalább nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

illusia

2014. május 12.

Nem tudok vele mit kezdeni, a hajam ez után kifésülhetetlen, dúsabb nem lett egy picit sem. Szóval semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Annie404

2014. április 30.

Megvettem a samponjával együtt.
A koffeines változatot akartam, de ennek jobban tetszett az illata, úgyhogy nála maradtam.
A samponjával nincs semmi gond, de a balzsam az katasztrófa szerintem. :D
Rákentem a hajamra, lemostam, és nem volt meg az a balzsamozás utána puha haj érzés. Konkrétan olyan , mintha semmit se kentem volna rá, és fürdés után kifésülni sem tudtam könnyebben, szóval lemondtam róla.

Nem rossz , de semmire sem jó. Szóval gyakorlatilag nálam 0 pontot ér el a balzsam. A sapon viszont tisztít rendesen, úgyhogy azzal nincs gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Megvettem a samponjával együtt.
A samponjával nincs semmi gond, de a balzsam az katasztrófa szerintem. :D

Milka

2014. április 24.

samponjával együtt használom, igaz, a szőkítés miatt eléggé készen van a hajam, de ettől függetlenül volt már jobban szuperáló balzsamom is. lemosáskor is érzem, hogy nem táplál annyira, nem siklik a kezem a vizes hajamon, illetve a kifésülés sem teljesen problémamentes, bár azért nem is annyira vészes. mivel a samponnal elégedett vagyok, így azért őt is elhasználom, természetesen, meg aztán az sem kizárt, hogy hosszabb távon jobban beválik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 24.

rocksteadycat

2014. február 19.

Imádom az illatát, neki van a legfinomabb az összes ilyen típusú balzsam közül. :) Nagyon szépen "felpumpálja" a hajam, közben selymes és az sem tűnik fel hogy vékony szálú a hajam. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid