Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. október 12.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes.

irislove

2014. augusztus 18.

Csak a hajvégekre kenve, pár percig rajta hagyni, kifésülni és csak utána kell lemosni. Nálam abszolút bevált. A töredezett hajvégeken is segít, főleg hajpakolással kombinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Kylanee

2014. augusztus 2.

Semmi extrát nem éreztem. De az illata kellemes. Nem egy csoda krém, de használható. Kicsit gyorsabban zsírosodik a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

xenike05

2014. július 29.

Ennyi pénzért én sem vártam csodát..De hogy ennyire ne legyen jó.
Az illata picit fura,bár nem ez a legrosszabb benne.
Igaz könnyen kifésülhető a hajam tőle,de nagyon elnehezíti.Használat után borzasztóan lassan szárad a hajam.
Elhasználom,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Ennyi pénzért én sem vártam csodát..De hogy ennyire ne legyen jó.
Az illata picit fura,bár nem ez a legrosszabb benne.
Elhasználom,de nem veszem újra.

Lisien

2014. június 20.

Nekem nem jött be. Nem vártam csodát, de azért na...semmit nem csinál. Ugyanezt a hatást elérem akkor is, ha nem használok balzsamot. -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

dobo.letti

2014. június 13.

Nekem nagyon szép tőle a hajam. Könnyű kifésülni. Az illata nem valami erős, de ez nálam előny. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

tuncsa

2014. május 24.

Ez egy tökéletes nagy 0. Semmit sem ér, a fésű sem mozdúl a ahajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 24.

Ez egy tökéletes nagy 0. Semmit sem ér, a fésű sem mozdúl a ahajamban.

lumena

2014. március 30.

Nekem nagyon szép puha és fényes lett a hajam tőle, valamint könnyen kifésülhető. Számomra sokkal hatékonyabb, mint az oil repair balzsam. Egy nagy diónyit használtam minden hajmosáskor, valahogy úgy éreztem, ha kevesebbet használok nem olyan hatékony. Ez tuti azért van, mert elég híg állagú a balzsam és így jut "minden egyes hajszálra" belőle. :) Az illata édeskés, kicsit diós-mogyorós jellegű, de nem émelyítő. Sokáig gondolkoztam mire hasonlít, és egy picit gyógyszertárillatúnak érzem. :) Biztosan újra fogom még vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Vizsiildi

2013. december 28.

Szörnyűűű! Kezdjük az illatával, nem is illat ez hanem inkább szag, olyasmi szaga van, mint ami már napok óta kint állt a napon és megsavanyodott! A fele még megvan, ezért annak érdekében, hogy el tudjam használni, tettem bele 3 adag illatosított kókuszolajat és mandulaolajat, de sajnos az sem vette el ez a romlott savanyú szagot! Hatását tekintve is förtelem, mert rengeteg olajjal kell felturbóznom ahhoz, hogy hajmosás után ki tudjam fésülni a hajam, a felsorolt olajak mellett argánolajat is csepegtetek bele és keverem a balea professional oil balzsamjával. Nem venném újra, és nem is ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

beauté

2013. november 26.

Nekem nagyon nem jött be sajnos, pedig egyszerre én hülye még kettőt is vettem. A balzsamot hidratáló hatása mellett én azért szoktam még használni, hogy szépen ki tudjam fésülni a hajamat a balzsam használata után. Eddig bármilyet használtam ezzel nem volt gond, viszont ez a termék mintha semmit se érne. És ugyanezt tudom elmondani a Balea argánolajos balzsamról is. Sajnos nekem nem váltak be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

Laura

2013. október 31.

semmit sem csinál. semmi extra. tipikus közepes. nem tudok róla mit mondani. nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.