Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. október 12.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes.

lulley93

2013. október 27.

már megvettem, mire elolvastam az itteni véleményeket. hála istennek!!!! tuti nem vettem volna meg az itt olvasottak alapján, pedig nagy kincs. engedi a hajamat, hogy loknisodjon (imádom) és még akkor is, ha teszek a hajtövekre, hatalmas volument ad a hajamnak. finom illatú, puhít, ápol. csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

zsizska

2013. szeptember 29.

Nem az az "agyameldobom" termék. Viszont borotvazselének tökéletes 5 csillag, amúgy meg csak azért hármas mert hajbalzsamnak nem egy nagy szám-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

blackwidow

2013. szeptember 19.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a balzsam. Szeretem a Baleás holmikat, de ez valami katasztrófa, pár használat után oda is adtam páromnak. Ő szereti, neki nincs baja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

yugabi79

2013. július 15.

Könnyü,puha a hajam töle,DE sajnos semmi több.Olcsó,de annak akinek kicsit problémásabb,extra törödést igénylö haja van,annak nem ez lesz a csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

yasmine1122

2013. május 9.

Anyukámat megbíztam, hogy vegyen nekem balzsamot és a szőke hajra való Baleát szerettem volna, mert az már bevált, de ezt kaptam helyette... Vegyes érzéseim vannak, mert ettől nem lesz olyan fényes a hajam, mint a-másiktól és bár puhának puha lett a hajam, de a vége száraz maradt. Szóval összességében nem igazán vált be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

vomitmyheart

2013. február 16.

A boltban sokáig hezitáltam hogy ezt vegyem-e, vagy az oil repairt, és végül ezt hoztam. Nem vagyok róla negatív véleménnyel, nagyon puhává varázsolja a hajamat, ha mosás után rajtahagyom 5-10 percig és zsírosodással sincs problémám (bár a fejbőrömnek a közelébe sem kenem, csak a fülem alatti részeken használom) Nagyon olcsó, ezért bőven megéri a puhaság és az enyhe fény, viszont semmiféle regeneráló hatást nem vettem észre, nem nagyon kezdett semmit a keményebb hajvégeimmel. Legközelebb biztos hogy az oil repairt veszem meg, arról összességében jobbak a vélemények, és ennél azért intenzívebb hatást várnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Wr.

2012. december 9.

Sokáig gondolkodtam, hogy ezt vegyem-e meg, vagy a száraz, sérült hajra valót, de mivel az én hajam zsírosodásra hajlamos, úgy gondoltam inkább erre ruházok be, még ha az extrém sérült hajra való termékek általában hatékonyabbak is. Aztán hazajöttem, elolvastam a kommenteket és jól beijesztettek. Én nem vagyok ennyire negatív véleménnyel róla, nem nehezíti el a hajat, az illata nem émelyítő, a tubusos kiszerelése egész praktikus, könnyebb annyi balzsamot kinyomni belőle, amennyit az ember akar mint a kemény műanyag borításúaknál. Nem nehezíti el a hajat, és igazából puhává is teszi azt, de már találkoztam jobb balzsamokkal sokkal, így ez kicsit gyengén muzsikál azokhoz képest. Nem rossz, de nem sokkal tud többet, mintha nem tennék semmit a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

gerbaud

2012. november 20.

Legutóbbi utazásunk során vettem, mert elfelejtettem balzsamot vinni. Határozottan rémlett, hogy ebből a családból nagyon jól szerepelt itt egy barna tubusban lapuló hajbalzsam ebből a családból (az Oil Repair volt az, de akkor nem emlékeztem). Az üzletben ő volt az egyetlen barna, úgyhogy őt vittem. Kár volt, mert mintha semmit nem kentem volna a hajamra. Fenékig érő loboncnak azért kell bőven ápolás, ő erre alkalmatlan, ellenben elnehezíteni azt sajnos tud (na itt vettem észre, hogy valamit mégiscsak kentem a fejemre), ugyanis totál egyenes lett tőle az egyébként hullámos hajzuhatag. Hidratáló sampon után használtam el a maradékot, az után elég a hatása, de ez nem rajta múlik. Ez szerintem leginkább olyan hajra való, ami nem igényel semmi extra ápolást, csak azért tesz rá a tulajdonosa balzsamot, mert mégiscsak meg egyébkéntis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

caarmaa

2012. október 24.

Ezt is megvettem az Oil Repair balzsam mellett.
Ez annyira nekem nem jön be, mint a másik... Nem érzek semmi hatást, a hajam sprőd marad, nem lesz kellemes puha és a szárazságon sem nagyon segített :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Ezt is megvettem az Oil Repair balzsam mellett.

anna199199

2012. október 13.

Nemrég vettem egy ilyen, a hozzá tartozó samponnal együtt. Hogy használ, vagy csak beképzelem, azt nem tudom még, de kellemes használni. Nem nehezül el tőle a hajam, és valamivel puhább, és lágyabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.