Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Hajápolók

Különösen tápláló, intenzív hajápoló balzsam a téli napokra, fitokeratinnal és sheavajjal. A hajat a hajtőtől a hajvégekig táplálja. Antisztatikus formulával és jobb kifésülhetőséggel ismét formába hozza a hajat. A haj puha, bársonyos tapintású és láthatóan ragyogóbb lesz.

Nem tartalmaz szilikont. Bőrgyógyászatilag igazoltan bőrbarát.

Ár: 1000 , Eladó: Blenheim
Állapot: Sampon 1x balzsam 2x hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen/posta/fox

vikofrivia

2021. március 1.

A hajamnak nagyon bejön, csak hajvégekre használom, viszont sajnos irdatlan módon allergiás rá a bőröm, a mellkasom piros foltokban szokott pompázni használat után. Ebből a szempontból örülök, hogy a fejbőrömre soha nem raktam. Ettől függetlenül egyébként tényleg szeretem, még ha elvileg semmire nem is vagyok allergiás az összetevők közül.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

orchidea8627

2020. december 3.

Baromi jó balzsam, baromi jó áron. A shea vajat a bőröm is imádja, úgy látszik a hajamnak is nagyon jót tesz.
Nagyon vékonyszálú hajam van, de ez kellemesen sűrű és krémes anélkül hogy elnehezítené a hajam.
Az illata kellemes, az ára igazán kedvező, remélem találok még belőle a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 3.

Az illata kellemes, az ára igazán kedvező, remélem találok még belőle a DM-ben.

TheNancy07

2020. június 16.

Hoppá, én pakolásnak használtam el. Difeel olajjal kevertem össze és 1 órát hagytam a hajamon. Már elfogyott az egész tégely. Nem nehezíti el a hajam, nem zsírosodik jobban, puha lesz tőle. De teljesen átlagos (ezek szerint) balzsamnak mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Talus

2020. február 11.

Megvettem a samponja mellé a Gliss Kur téli helyett.A balzsam jobb mint a sampon,árban rendben van,hatása is jó,selmyes és puha lesz őle a haj.Viszont az illata egyáltalán nem tetszik illetve a kifésülhetőségben sem segít sokat sajnos.Szintén egynek jó kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 4.

Jó sűrű, kenőcsös állaga van, nagyon jól puhít, táplálja a hajat, tengerparton jól jött a sós víz után. Bár kifésülhetőség szempontjából nem teljesít jól, még rá kell segíteni valami fújkálós Gliss kurral. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

lovecreams

2019. március 13.

Nagyon jó az illata, pihe-puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, viszont nagyon zsírosít:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Malachite

2019. január 2.

Kellemes, sűrű, testes balzsam, nem nehéz mégsem kiöblíteni. Nem nehezíti el a hajam, nem tolakodó az illata és nem is marad meg, amit nagyra értékelek, a szőkített és festett hajam pedig puha maradt egy agresszív, kicsit korai hajszárítás után is. Nem érzem, hogy olyan nagy extra védelmet nyújt, de egy teljesen korrekt termék, egy kis extra hidratálással és védelemmel. Nem várok el többet egy balzsamtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

sziku

2018. december 9.

Jól végzi a dolgát, sokáig elég. Finom az illata, és olyan érzés használni mintha bekrémezném a hajam :) És a múlt héten vettem, úgyhogy igenis kapható a DM-ben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

anna22

2018. március 26.

Mivel már úgysem kapható, és senki sem érdeklődött iránta írok egy felesleges véleményt:
Klassz.

Jó, na. :'DDDD Tényleg klassz, működik, tömény, erős, testes krém, én szerelmes lettem bele. Extra puhaságot nem kaptam tőle, de mindent megtett a védelem érdekében, hibát nem tudok hozzásorolni, remek az illata is, nagyon kellemes. Nem hasonlít semmihez, max. fodrászcuccokhoz. Finom.
Nekem hamar elfogyott, de ez az én hibám. :D Másnak biztos ezer évig elég. (Akár egész télre.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Klassz.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.