Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. május 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

fuge7

2017. december 15.

Nagy lelkesedéssel vettem meg az itteni vélemények alapján. Először tele lett az arcom pattanással... aztán az orrom mellet kiszáradt egy részen, és hámlani kezdett. Anyukámnak odaadtam, azt mondta hogy semmi extra részéről, nehezen szívódik be, és zsíros érzetet hagy maga után. :( Szóval nagyon nagy csalódás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Csirip74

2017. szeptember 27.

Sokkal könnyedebb krém mint a sima balea Q10-es, nagyon jó illata van, sminkelni is lehet rá, árban pedig ajándék. Az én bőrömre sokat kell kenni, hogy kellően hidratáljon, de jól felszívódik, így elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

typical

2017. szeptember 1.

Jelenleg ez számomra a tökéletes arckrém. Miután egy másik terméktől hámlani kezdett az arcom, ez rakta rendbe, és azóta is hűséges vásárlója vagyok. Finom illata van, könnyen beszívja a bőröm és valóban hidratálja. Nagyon jó árban van, és nekem nappali és éjszakai krémként is bevált, nem véletlenül 24 órás. Ahogy többen is írták, sminkelni is lehet rá. Remélem még sokáig kapható lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Bog

2017. április 18.

Nagyon szeretem! Minden márkából az energizáló krémeket keresem, valahogy azok váltak be. Köztük ez is! Nagyon jó állaga van, nem zsíros, de nem is kevés. Én imádom az illatát is. Smink alá a lehető legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Lolychan

2017. január 21.

Sajnos én leszek az, aki lehúzza. :/ Kombinált bőrömre vettem, az itteni vélemények alapján, próbáltam nappal is és éjszaka is, de sajnos nem szívódott be rendesen, órákkal később is éreztem az arcomon. :/ Különösebb problémát nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

heather

2017. január 14.

Vegyes,a hideg által megkínzott arcbőrömre vettem.
Féltem,hogy nehéz,zsíros lesz,de nem!Könnyű,kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Vegyes,a hideg által megkínzott arcbőrömre vettem.
Féltem,hogy nehéz,zsíros lesz,de nem!Könnyű,kellemes illata van.

lexike000

2017. január 13.

Szerintem nagyon klassz termék. Rendbe rakta a bőrömet, szépen hidratálja. Minden reggel és este használom. Finom illata van, ami nem tolakodó. Gondolkodtam, hogy külön vegyem-e meg a nappali és éjszakai krémet, de itt olvastam azokról hogy nem éppen "jó", ezért ezt vettem meg, és egyáltalán nem bántam meg! Szerencsére nem vagyok ráncos - még - de remélem nem is leszek. :D Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

timeej

2017. január 5.

Nagyon kellemes kis krém, könnyen beszívódik, bár ha sokat kenek hagy némi érzetet a bőrön, de este nem zavar, kell a hideg időben a plusz ápolás. Úgy vettem észre, mintha kevesebb lenne a pattanás a fejemen, nem tudom ennek köze van- e hozzá, mindenesetre örülök. A csomagolás tetszik, nem fogy gyorsan, bár az ára miatt még az sem lenne baj, ha igen. Kíváncsi vagyok meleg időben hogyan teljesít majd...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

nusysan

2016. november 5.

Eddigi legjobb nappali krém amit próbáltam. Szépen viselkedik smink alatt, de este is szoktam használni, mert elég száraz a bőröm. Friss, kellemes illata van. A ráncokról nem tudok nyilatkozni, de remélem megelőzi majd őket, nem lehet elég korán kezdeni :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Pocok1972

2016. július 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet:) éjszakára használom, főleg így nyáron, gyorsan beszívódik, hidratál, táplál. Árban is csudajó, lehet pazarolni :) nálam 5 csillagos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Színezék. Lilás piros.