Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 10.

Kategória:   Testápolók

Rendszeres használata mellett a bőr 3-4 héten belül rugalmasabbá válik. A hatékony Q10 formula feszesebbé teszi a bőrt, erősíti, és jelentősen növeli ellenálló képességét. A krém könnyen és gyorsan felszívódik, emulzióban gazdag. Q10+Omega CH aktivátor és koffein teszi a bőrt még simábbá.

dandy

2015. szeptember 10.

Ha bőrfeszesítő testápoló, akkor nálam a csak a Nivea, már sok flakonnal elhasználtam, de ez felkeltette a kíváncsiságomat, meg hát jóval olcsóbb is. Még csak pár napja használom, de nagyon elégedett vagyok vele. Jó állagú, gyorsan beszívódik, hidratál, nem marad ragacsos érzés a bőrömön és szebb a bőröm tőle, mintha fényesebb lenne. :) Az illata is kellemes, acai bogyó kivonatot tartalmaz, nem tudom milyen illata van az acai bogyónak, de tipikusan olyan az illata a testápolónak mint az acait tartalmazó egyéb kozmetikumoknak. Nem tudom télen is elég lesz-e, de addig bőven elfogy és van testápoló tej változata is, lehet majd azt is beszerzem.
A feszesítő hatásáról majd később....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

A feszesítő hatásáról majd később....

pzsofia

2015. augusztus 11.

Gyorsan felszívódik, de én ragadok utána. Egyszer még azt a hibát is elkövettem, hogy hajat szárítottam utána...hát megvolt az esti program, szedegethettem magamról a sok hajszálat. Nem rossz krém, az illata finom, de semmi hatása, ezért a pénzért jobbat vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

hugo1222

2015. június 24.

5 napja használom a testápolót ès megvagyok vele elègedve. Gyorsan felszívódik, az illata is tetszik. A bőröm tapintása is más ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

vigedina

2015. március 10.

Nagyon szeretjük, a férjemnek is elnyerte tetszését. Jó illata van és hamar beszívódik. Alig lehet abbahagyni, olyan jól beszippantja a bőröd és olyan jó, puha tapintású utána. Remélem a Q10 dolog is igaz. Régebben vettem, de van még benne, mert ritkán használom. Remélem, lehet még kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.