Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2024. március 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2023-ban megújult változat!

• Arcszérum 30 éves kor felett
  • Természetes Q10-zel, C- és E-vitaminnal
  • Feszesíti és erősíti a bőrt
  • Simább és rugalmasabb bőr
  • Csökkenti a ráncokat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

czandrea

Korcsoport: >54
2015. december 1.

Esti arckrémezés előtt használom, nagyon-nagyon jó. Kenterbe veri a Nivea hasonló, és jóval drágább termékét.Nekem el sem fogyott még a Nívea, de visszatértem ehhez. Reggelre ébredve azt veszem észre, ha kimaradt a használata. Mivel sárga, elég mennyiségű Q10 lehet benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 1.

laracrof

2015. június 10.

Egy hónapja használom, tényleg enyhén kisimítja a bőröm. Ár-érték arányban valóban jó, de nem egy csodaszer. Használat után picit égeti a bőrt, de hamar elmúlik. Éjszakai krémként jobban bevált, mert enyhén ragad használat után. Alapozó alá nem annyira jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

Krisz78

2015. január 29.

Elhasználtam, ha már megvettem, de halottnak a csók.És büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 29.

Elhasználtam, ha már megvettem, de halottnak a csók.És büdös is.

piperepozitív

2014. február 25.

Meglepően jó kis termék, pozitívan csalódtam benne. Bár vannak tőle jobbak is, de ár-érték arányban nagyon jó szerintem.
Az állaga híg krémes, egyáltalán nem túl sűrű, de nem is túl folyós. Nem kell sok belőle. Viszonylag hamar beszívódik. Szuper, hogy tubusból kell kinyomni, így higiénikus és jól adagolható.
Felkenés után is szoktam érezni bőrsimító hatást, nemcsak reggelre (esti használattal).
Eddig pattanásokat vagy irritációt nem okozott, remélem, ez hosszú távon is így marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

adra

2014. január 13.

Én rosszul vagyok az illatától, 2x használtam összesen, gyomorforgató, ha nem lennék ilyen megfontolt már a kuka púpját díszíteni, így még csak áll a polcon. Pattanásra hajlamos bőrömet meg még pluszba ki is csapta :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Audrey80

2014. január 3.

Olcsó és jó kis szérum, megelőzésre. Néha egy kialvatlan éjszaka után elég borzasztóan tudok kinézni, ilyenkor jön a full smink :) A szemkörnyékre éjjelre ezt szoktam felkenni, nekem nem ragad, beszívódik, és remélem, védi a bőrömet is. Megelőzés céljából vettem, még nincsenek ráncaim, de ebben a korban azért biztos ami biztos, elkezdtem ápolni magam a szemem körül is. Mivel nem irritál, beszívódik, olcsó és még mindig nincs ráncom, ötös :) Ha majd öregszem, veszek erősebb szérumot, egyelőre ez is elég.

Hosszabb használat után sajnos változott a véleményem, mégsem vált be...irritálja a szemem környékét, amit eddig nem tett, és mikor arcra kentem, piros foltjaim lettek. Besokalltam tőle, vagy mi lehet a háttérben, elajándékoztam....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Napsugár

2014. január 2.

Ez a szérum tipikusan a nem árt, de nem is használ kategóriába tartozik nálam: öregedésgátló szérumként hirdetik, de szerintem ez maximum hidratáló krémként funkcionálhat, mivel öregedésgátló összetevő csak 1-2 van benne, azok sem az INCI elején, szóval én elvárnék még pár antioxidánst. :) Egy flakonnal használtam el belőle tavaly télen, hidratálónak, de aztán újra nem vettem. Pozitív viszont, hogy nincs benne alkohol, nem irritált szemkörnyéken sem, gyorsan felszívódott, jól lehetett rá sminkelni, nem okozott pattanásokat és mitesszereket, pedig én nagyon hajlamos vagyok rá. Ajánlani fiatal, problémamentes, normál bőrűeknek ajánlom, nekik hidratálásra szerintem olcsó és jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Jkriszti

2013. augusztus 28.

Én még tavasszal vettem ebből a krémből, valami akció keretében, nagyon olcsó volt, mert akkor már a folyamatos éjszakázás már durván látszott rajtam (nemalvó gyerek miatt), és szükségét éreztem egy ránctalanító kencének. Nekem az illata nagyon tetszik, nem érződik sokáig szerintem. MIvel alapból nagyon kevés arckrémet kenek fel, nekem nem zavaró, úgy érzem, hogy hamar és nyomtalanul felszívódik. Sajna a fogamzásgátlótól folyamatosan van pár fájdalmas akne-m van, de inkább csak arcélen és nyakon, ezeket nem irritálja, nem súlyosbította, nem is javított rajtuk, és plusz pattanásokat sem okozott. Hosszú távú hatást talán sok hónapnyi rendszeres használat után láthatnék, ott még nem tartok, mert sokszor elfelejtem kenni :D de haladás, hogy ezt már majdnem elhasználtam! Ha másért nem, hát azért, mert hamar nyomtalanul felszívódik, megéri használni :)))
Szóval adok neki egy hármast, mert jó-jó, olcsó, de nem csodaszer. Ettől függetlenül, ha valaki kérdezi, ajánlani fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Kencefice

2013. április 24.

Krémmániás olvasgatás után gyakran megveszek „filléres” cuccokat, amíg aztán vagy bejönnek vagy nem, leginkább az utóbbi, de írni sem szoktam róla. Nem szeretem lehúzni őket végül is olcsók és senki nem kényszerített a használatukra.
Ez viszont ár érték arányban abszolút meggyőző és meglepően jó termék szerintem.

Kapóra is jött nekem most, hogy lejöttem a Esteé szérumokról és még nem ruháztam be hasonló drágább vonalra, tesztelgetek egy-két drogériást.
Éjszakára használom, fölé még hidratálok, kicsit ragacsos, de nekem nem zavaró, megvárom míg beszívódik. Reggelre kipihentnek tűnő bőr az eredmény.

Nincs illúzióm afelől, hogy hosszú távon ismét vmi kevésbe pénztárcabarát szérumot kell használnom (biztos nem az ide nemrég felkerült újoncok kedvence márka lesz) de egyenlőre beérem ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 24.

borangyal

2013. április 18.

Látom megoszlanak a vélemények. Én az elégedetlenek táborát erősíteném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

Látom megoszlanak a vélemények. Én az elégedetlenek táborát erősíteném.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.