Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

Relax tusfürdő ylang-ylang olajjal.

WGR

2014. június 23.

Finom, nyugtató illat! Télen használtam, imádtam. Fürdés után is éreztem a bőrömön, szerintem elég tartós. Engem nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

yorkshirerosesamy

2014. június 14.

Nagyon szeretem a balea tusfürdőket,ezt este,lefekvés előtt használom,hisz relaxáló hatása van.Kellemes az állaga,pompás illat,fürdés után még sokáig érzem a bőrömön.És nem utolsó sorban végre egy tusfürdőmárka,amihez nem horribilis összegekért lehet hozzá jutni.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Ercsi

2014. május 11.

Finom illata van, olcsó. Én edzeni hordom magammal, mert jól záródik, és ha véletlen ott felejteném se fájna a szívem, mert nem egy drága termék. Nekem csak akkor habzik rendesen, ha féltenyérnyit nyomok belőle, és ezért hiába a nagy kiszerelése, gyorsan fogy. Egyébként nem szárít, és ahogy mondtam, edzés utáni tusoláshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

lavander

2014. április 26.

Nemrég vettem egy ilyet, az árkádban 2+1 akció volt. Finom barackillatú, lila géles állagú. Bár az illata, -mint általában a Balea tusfürdőknek nem túl tartós.

Update: Nekem elég fura, hogy ilyen olajos állaga van, de, ha valaki szereti az ilyesmit, annak biztos tetszeni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

csodaorszag.inwonderland

2014. március 20.

A sok jó vélemény hatására én is beruháztam egy balea tusfürdőre. A polcok előtt méláztam egy ideig , valami viszafogottabb illatot kutatva , és rátaláltam. Első használatra semmi extra nem volt még az illatát se éreztem zuhany közben. Ott árvátlankodott a fürdőszobában elis feldkeztem rólla , míg a minap újra a kezembe nem akadt. Meglepetésemre az illata valami mennyei, és tényleg relax ,teljesen kikapcsolódtam :D Kicsit nehéz kiszuszmákolni a flakonból ,néha meggyülik vele a bajom de megéri. Engem egyáltalán nem szárít pedig az állagánál fogva esküdni mertem volna rá ,hogy szárítani fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

kpityike

2014. március 15.

Annyira nem szeretem a Baleás tusfürdőket, mert túl erős illatúak, de ez tetszett. Az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Mandula24

2014. március 5.

Tetszett az illata, de hamar elfogyott 3 nap alatt. A flakonból nehézkes volt kinyomni a tusfürdőt. Az illatát pár óráig éreztem magamon aztán semmi. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

andrej

2014. február 20.

Szokásos Balea minőség, semmi extra, de az illata nem nyerte el a tetszésemet, számomra kissé fullasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Ildo

2014. február 11.

Most éppen ezt a tusfürdőt használom, gyümölcsös az illata, nekem kicsit hasonlít a Fructis samponok illatára. Egy ideje leragadtam a Balea-s tusfürdőknél, ár-érték arányban tökéletesek, nagyon jó az illatuk és minimálisan szárítják a bőrömet. Persze zuhanyzás után azért még így is igényli a bőröm a testápolót. A habzása lehetne jobb is, elég hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Színezék. Lila színű.