Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

Relax tusfürdő ylang-ylang olajjal.

cserryy

2014. január 23.

Elsőre nem tűnt annyira különleges illatúnak zuhanyzáskor, de kellemes illata van, és éreztem még magamon zuhanyzás után is aránylag sokáig és akkor már kifejezetten tetszett. Nem szárította a testem, az arcbőröm viszont húzódott utána kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Napsugár

2014. január 16.

A Balea tusfürdők a kedvenceim, télen a kicsit púderes--virágos-parfümös illatokat szeretem jobban, ez pont ilyen. Kellemes, géles állag, jó habzás, tisztító hatásfok is rendben, engem nem is szárít. Én örülök, hogy csak fürdés közben érezni az illatát, utána pedig elillan, így nem zavar bele a parfümöm illatába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

vador

2013. december 27.

Virágos és könnyed, mégsem friss, hanem inkább megnyugtató az illata, eléggé eltalált. Tusfürdőnek épp elég finom és összetett.
Sűrűbb, géles állaga van, ennélfogva sokkal kiadósabb, mint a többi Balea. Tulajdonképpen a híg állag okán hanyagolom csak mostanában a márka tusfürdőit, (na jó, igazából haragszom is hogy csak édes műanyagszagokat találnak ki mostanában) szóval engem ez nem zavar.
Kissé csúnya összetevői okán valószínűleg újravétel nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Kissé csúnya összetevői okán valószínűleg újravétel nem lesz.

nagy.nikike

2013. december 7.

Kellemes illata van, valóban ellazít. Esténként szoktam használni mert kicsit jobban alszom ha előtte ezzel tusival fürdök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

barbel

2013. december 2.

Nekem nagyon tetszik, mindig várom, hogy fürödhessek vele. A flakon színe miatt mindig azt hiszem, hogy levendulás, de olyan jó, hogy nem. :) Jó állagú, jó illatú, olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

csibeeeh

2013. november 10.

nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, mint ahogyan ezt is :) nem rég vettem, de nagyon szeretem. rendesen tisztít, habzik és jó az illata is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

hagicica20

2013. október 29.

Nagyon sok kell belőle, hogy kellően habozzon. Nem tetszik, hogy gél állagú. Az illata jó lenne, ha tovább maradna meg a bőrömön. Kb fürdés után 10 perc és nyoma veszett az illatának. kap 2 csillagot a barátságos ára és a 300 ml kiszerlésért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

mona0618

2013. október 29.

Többféle Baela tusfürdőt is használtam már, az illata ugyanolyan kellemes, mint ahogy ezektől a termékektől megszoktuk, ráadásul kicsit mintha tovább is tartana. Kipróbáltjaim között az eddigi legjobban habzó, egyetlen negatívuma, hogy a szememet eszméletlenül csípi. Relax hatást nem igazán éreztem, de nem is ez volt a vétel szempontja, hanem elsősorban az illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

csillag

2013. október 21.

Minek is véleményezem a tusfürdőket... Igen ritka mikor többször veszem ugyanazt, és sok különbséget nem vélek felfedezni egyik-másik közt-- nyilván kivéve az illat..Az élményt keresem, amit kevés tud .. Szinte mindegyik után testápoló számomra kötelező, tökmindegy tél vagy nyár van... Egyetértek az előttem szólóval a relax hatás nekem sem jött át, és ebben a kategóriában valóban a legjobb tusfürdő a lila palmolive,.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Adrien92

2013. október 15.

4 napja használom, én meg vagyok vele elégedve. Nem szárítja a bőröm és zuhanyozás után még sokáig érzem a kellemes illatát. Árban igen kedvező 269 Ft a 300 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Színezék. Lila színű.