Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

Relax tusfürdő ylang-ylang olajjal.

Yubiri

2013. augusztus 12.
Jelenleg ezt használom. Szeretem a Balea tusfürdőket, jó az áruk, szép a csomagolásuk, csak sajnos az illatuk hamar elillan. Mivel mindig van új illat Balea tusfürdőből és jó az áruk, én mostanában biztos, hogy fogok még Balea tusfürdőt vásárolni. Csak azért adok rá 4 csillagot, mert elvárnám, hogy tartósabb legyen az illata a bőrömön, de amúgy teljesen elégedett vagyok vele.

2013. szeptember 14.
Elfogyott... szerencsére... az illata miatt írom.. a végére már nagyon elegem lett belőle.
Engem nem relaxált, a relax illat számomra a lila Palmolive, ez olyan citrusos volt, és egyre jobban zavart.
A bőrre kifejtett hatása továbbra is tetszett, nem szárított.
Nem vonok le pontot, de ezt az illatot kedvelem legkevésbé jelenleg a Balea tusfürdők közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

2013. augusztus 12.

2013. szeptember 14.
A bőrre kifejtett hatása továbbra is tetszett, nem szárított.

CrazyKid

2013. szeptember 13.

Nincs vele gond,de sajnos az illata nekem sem lett a kedvencem,hiába marad tartósan a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

kismadár

2013. szeptember 11.

A tusfürdőről nem tudok semmi rosszat elmondani, jól habzik, jól tisztít, nem irritál, olcsó, viszont nagyon nem szeretem az illatát! Alig vártam már, h elfogyjon. Ezért csak 3 csillag..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

bea0926

2013. július 19.

Nagyon tetszik az illata és nem szárítja a bőröm. Ár-érték arányban szuper, nagyon megéri. Egyedül az összetevőkkel nem vagyok teljesen kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

LisaH

2013. július 1.

Na ez aztán tényleg relax, egy kád forró víz+ez az olcsó kis aranyosság=szupernyugi a vizsgaidőszak közepén is akár. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

muzli

2013. július 1.

Nem sokat vártam tőle, hibát nem találok benne, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni. Kicsit túl illatos, de mindenképpen előnyére válik, hogy nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

ct

2013. június 12.

Ez az illat még hiányzott a gyűjteményemből, úgyhogy tegnap pótoltam a hiányosságot és megvettem, este pedig már használtam is. A szokásos dolgokat tudom ismételni, olcsó, sok, ár-érték arányban nagyon rendben van, nem szárít, vidám, színes csomagolás. Viszont, ez az első olyan Baleás tusfürdőm, aminek egy kicsit kevésbé tetszik az illata, egy picit mintha savanykás lenne. Ráadásul ez az illat nekem pont nem kapcsolódik a relaxáláshoz, amire ugye ki lett találva. Ettől függetlenül azért megkapja a maximális csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

budai.beatrix

2013. május 19.

Én már több alkalommal vettem ezt a tusfürdőt. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

Én már több alkalommal vettem ezt a tusfürdőt. Nekem nagyon bejött.

Maniac

2013. május 4.

Talán az egyetlen Balea tusfürdő, aminek megmarad az illata a bőrömön. Finom, nyugtató illata van, ami nem megy az agyamra, nem szárítja a bőröm. Nincs több kikötésem, és ezeknek mind megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Bibi

2013. május 4.

Isteni finom az illata, nem szarit es az ara is szuper.

Isteni finom az illata, nem szarit es az ara is szuper.

Színezék. Lila színű.