Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

Relax tusfürdő ylang-ylang olajjal.

bolero

2013. május 3.

szerintem ez az egyik legkellemesebb baleás tusfürdő illat. nem szárít különösebben, nem folyik túlságosan, olcsó... szerintem szuper. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

juccjucc

2013. április 27.

Nagyon jó illata van.Nem valami tartós de egy fáradt nap után nagyon eltud lazítani:)Biztos hogy még veszek belőle,az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Roni27

2013. április 26.

Kellemes az illata, de sajnos nem tartós. Tény, hogy árban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Kellemes az illata, de sajnos nem tartós. Tény, hogy árban verhetetlen.

dragonfly

2013. április 12.

Mindeféle-fajta tusfürdőtől iszonyatosan száraz a bőröm. Végső elkeseredésemben kipróbáltam egy hypoallergén tusfürdőt ami bevált, de ennek a terméknek az illatára elcsábultam. Csodák csodája! Eddig még nem vettem észre, hogy szárítana, beleszerettem :) megelőlegezem az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

firea

2013. április 3.

Ez is az egyik a kedvencek közül. Szeretem az illatát, jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Ez is az egyik a kedvencek közül. Szeretem az illatát, jó az ára is.

Gladys

2013. március 14.

Ez az egyik kedvencem a Baleás tusfürdők közül. Nagyon kellemes az illata és a bőrömmel is barátságos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

noxibaba

2013. március 11.

Nagyon jó illata van, jól habzik habrózsán (is). Tisztít és hidratál is. Teljesíti, amit ígér. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

jucuska

2013. március 8.

Annyira jó ez a kis tusfürdő. Fillérekbe kerül, nagyon jó illata van és engem csak nagyon minimálisan szárít. Más tusfürdőkkel, még az olajosokkal is sajnos, olyan lesz tél végére a bőröm mint a pergament, de ezzel nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

Nimrod

2013. február 22.

Isteni az illata. Szerintem nem kifejezetten nőies...simán elmegy unisexnek. Imádooom. Egy nagyon picit szárít, de ez szerintem mindegyik tusfürdőre és szappanra igaz. Számomra abszolút ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

simple

2013. február 11.

Ez a legjobb balea tusfürdő amit eddig próbáltam! Isteni, imádom! Én is fogok még belőle venni, és láttam hogy van ilyen testápoló is már, azt is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 11.

Színezék. Lila színű.