Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

Relax tusfürdő ylang-ylang olajjal.

pottpanni

2013. február 3.

Kellemes az illata, reggelente engem kifejezetten feldob, nem szárít, szuper az ára, mindenkinek csak ajánlani tudom, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 3.

Linda0222

2013. január 20.

Az illata tényleg kellemes, nem szárít és nem viszketek tőle, az ára meg nem drága, tényleg 5 csillagos!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Fancs007

2013. január 18.

Szinte minden Balea tusfürdő nagyon izgalmas és kellemes illattal bír, de ez aztán tényleg nagyon fini! Kár, hogy csak limitált kiadású!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Ophelia

2013. január 16.

Én is csatlakozom, nekem is nagyon tetszik. Egyedi illata van, nem is bánom, hogy nem olyan édes, tömény (limitált kiadások.... persze mindegyiket megveszem mindig..=D) és tényleg egész relax illata van, fárasztó napok után kimondottan jól tud esni. Az ylang-ylang meg amúgy is favorit. Nem mondom, hogy az illatát sokáig érezném a bőrömön, de a zuhany alatt kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

kata_peternai

2013. január 9.

Fantasztikus az illata, jól tisztít és nem szárít, csudajól habzik! :) Kell ennél több?
Ja és az ára szinte ajándék... :D
Azt hiszem begyűjtök belőle még jópár flakonnal , mielőtt még alattomban beszüntetnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Ja és az ára szinte ajándék... :D

kvitta.girl

2013. január 8.

na ezt én is fel akartam rakni,mikor felraktam még nem volt fent,de mindegy:)
Ez az eddigi legjobb Balea tusfürdőm!
Illata miatt vettem meg,majd mikor kipróbáltam nagyon meglepődtem milyen sűrű lila olaj jön belőle ami igen jól habzik!
Ez az első balea tusfürdőm ami habzik,ápol,és megmarad az illata a bőrömön.
Eddigi cuki-muki társai a csokis,meg almás meg mittudomén jó illatú volt,de nem maradt meg az illata meg nem habzott,ellentétben ezzel.
Az illata finom nőies,én nagyon imádom és mondanom se kell milyen olcsó 300 ft-ért! Nivea a másik kedvenc tusfürdőm de nincs sok különbség köztük csak az ár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

na ezt én is fel akartam rakni,mikor felraktam még nem volt fent,de mindegy:)
Ez az eddigi legjobb Balea tusfürdőm!
Ez az első balea tusfürdőm ami habzik,ápol,és megmarad az illata a bőrömön.

Színezék. Lila színű.