Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Hajápolók

A barack és a selyem protein simává varázsolja a fénytelen hajat, mely ezáltal érezhetően puha a lesz.

Kiszerelés: 300 ml

felicia

2012. május 9.

Nem tudom, hogy csak én gondolkozom nagyon másként ennek a balzsamnak az illatáról, de szerintem túl erős és mű. Valamint az egyik összetevőre érzékeny lehetek, mert csúnya viszkető foltok jelentek meg tőle a tarkómon. A sampontól nem lehetett, mert azt már régóta használom és akkor kezdtem el viszketni, mikor a balzsammal bekentem a hajam. Hatását tekintve átlagos. Nem tapadnak össze tőle a tincsek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

szappanka

2012. április 21.

először meglepően híg az állaga, de 2-3 használat után már hozzászoktam. nagyon finom az illata, és még szárítás után is szoktam érezni. finom puha lesz tőle a hajam, az ára is rendben van, plusz szerintem sose fog elfogyni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

adrienn.spaitsne

2012. március 27.

Kezelhető a hajam tőle, végre nem szalmakazal. Nekem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Kezelhető a hajam tőle, végre nem szalmakazal. Nekem ötös.

Nanaho

2012. március 22.

Amikor beleszagoltam el voltam tőle ájulva..isteniiii :) Szinte az ember meg szeretné enni olyan finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

DoooRa

2012. március 3.

Nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Nem a legjobb.

kyra

2012. február 25.

az illata isteni! és sokáig érezni a hajon! főleg amikor egy jó kis nyári záporban elázik kétszeres a hatás ;-D illatán kívül sok mindent nem tud.. tény hogy selymes lesz a haj de nagyon elnehezíti..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Jeannie

2012. január 28.

Fél éve ezt használom, és úgy veszem észre kevésbé törik tőle a hajam. :) 5-ös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 28.

Fél éve ezt használom, és úgy veszem észre kevésbé törik tőle a hajam. :) 5-ös!

jujo

2012. január 22.

nekem annyira nem vált be, az illata sem jött be nagyon, és zsírosította a hajam. számomra a dm kókuszos balzsam az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

Candush

2011. december 19.

Rengetegszer újravettem, mert olcsó és hatásos. Fényes és puha tőle a hajam, finom illata van, ami nem erős. Könnyű fésülni utána a hajamat, így kevésbé gyötröm meg az amúgy is töredező hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

gerbaud

2011. november 17.

A hatása egész jó, ahogy az ára is. Az összetétele tényleg nem a legjobb, és én az illatát sem szeretem, de utóbbi teljesen szubjektív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!