Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Dezodorok

A Balea szenzitív dezodor spray gyengéd a bőrhöz és hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Az alkoholmentes és Aloe Vera tartalmú spray borotválkozás után sem irritálja az érzékeny hónaljbőrt és lényegesen csökkenti a látható világos dezodor foltokat.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

juditkaa70

2017. április 4.

Tegnap találtam rá a Dm-ben,akciós áron 350 ft-ért. Nem használtam még a Balea deokat,de így elsőre nagyon elnyerte a tetszésemet és a púderes illata is nagyon kellemes. A hatása első kipróbálás után jónak bizonyult,ha beválik,akkor azt hiszem állandó vásárlója maradok a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 4.

Pantene

2017. március 27.

Nagyon szeretem az illatát, nem izzadok tőle, az ára is szuper. Egyetlen negatívuma számomra, hogy nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Abeille

2017. március 21.

Ár-érték arányban szerintem szuper. Kellemes púderes illata van, nem irritál és mivel nem vagyok túl izzadós nekem a hatása is megfelelő. Ami pedig számomra a legfontosabb, hogy az új változata alumíniumsómentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

nagylillaaa

2017. március 18.

Nagy reményekkel vásároltam meg a terméket, miután itt elolvastam a véleményeket. Viszont azt kell mondanom, hogy nekem abszolút nem vált be :(
Az illata kellemes, nekem olyan baba-illatú, nem irritált és eleinte használt. Azonban eltelt kb. 2 hét és éreztem magamon az izzadság szagot, pedig én nem vagyok az a nagyon izzadós típus, úgyhogy azóta csak a polcomon áll és mást használok helyette.
Ár-érték arányban tényleg kiváló, de nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Ár-érték arányban tényleg kiváló, de nem venném újra!

eszcsy96

2017. január 23.

Hónapok óta csak ezt használom, visszafogott illata van,nem irritál és én a hatásával is elégedett vagyok. Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

llidia

2017. január 20.

Számomra nagyon kellemes illata van, én nem szeretem edzéskor a mindeféle gyümölcsös illatú dezodorokat, így ezt választottam. Nagyon bevált, újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

fitgreta

2016. október 20.

Alumínium-mentes dezodort kerestem, és mivel már sok drágábbat is próbáltam (pl Idros), úgy voltam vele, ezzel legalább nem vesztek annyit ha nem jó. Nos, nekem, aki izzadós vagyok, ez nem jó! Egyáltalán nem gátolja az izzadást, viszont ha beleizzadok mikor rajtam van, iszonyatosan büdös. Szerintem rosszabb, mintha minden dezodor nélkül izzadnék. Sajnálom, nagyon! Ha valaki tud olyan dezodort, ami alumínium mentes és használ, szóljon! Én vagy 10 félét próbáltam de egyik sem vált be :( 2*, mert hátha csak nekem nem jött be, aki nagyon izzadós vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Pöti

2016. szeptember 29.

Táskába dobálós dezodornak használtam, arra jó volt, hogy ha szükséges volt, akkor legyen nálam dezodor. Egyáltalán nem volt tökéletes, de célnak megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

dorqaap

2016. szeptember 20.

Reményekkel indultam neki, de gyorsan megváltam tőle. Megörültem, hogy alkoholmentes, ezért vettem meg, illetve mert fújós. Sajnos az első fújásnál majdnem mgfulladtam tőle, biztos vagyok benne, hogy képes asztmás rohamot indukálni... csak óvatosan vele. Az illata végül nekem nagyon tömény volt, nem ezt vártam, inkább valami könnyedebbet. A hatása pedig szintén értékelhetetlen. Sok dezodort kipróbáltam, tudom, hogy az alumíniummentesek közül csak pár működik nálam. Ettől délutánra tényleg büdi lettem, alig vártam, hogy hazaérjek és lefürödjek. Kár, pedig olcsó és balea általában jó cucc, de ez NEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. május 3.

Hol is kezdjem... Az utolsó fújós deom volt, illetve még mindig az, nem vártam tőle túl sokat, összességében nagyon jó vélemények vannak róla, sensitive, szóval gondoltam irritálni sem irritál, ráadásul az ára is jó voltx úgyhogy ment is a kosaramba majd az edzős cuccomba. Nem vártam sokat, tényleg nem, csak a reggel felkent deomat kellett volna egy kicsit felfrissítenie, de ez sem ment neki. Amellett, hogy borzalmasan erős az illata még nem is túl kellemes, kicsit a babapopsi törlőkendőre emlékeztet, de sokkal erősebb, kifújva pedig fullasztó, belélegezni egyenesen fájdalmas úgyhogy megadta az utolsó lökést és véglegesen váltottam golyós dezodorra illetve stiftre. A hatása nekem kettős, ez az illat, vagy inkább szag egész intenzíven megmarad és nagyjából az izzadásgátló hatása is rendben van, de egyáltalán nem 100%-os, a ruhákon nem hagy foltot, de néha az is becsúszhat és a másik, ami miatt kénytelen vagyok lepontozni a fullasztó szaga mellett az a "sensitive" hatása. Irritál. Elmondani sem tudom mennyire tud csípni, igaz, vannak nála rosszabb termékek is, de az egyébként nem érzékeny bőrömet irritálja, jelentem, ez a második deo ami ilyen hatással van és a másik nem volt "sensitive". A harmadik dolog ami mellett nem tudok elmenni szó nélkül az a csomagolása, pontosabban a szórófeje. Szanaszét fújkál, a levegőt is beteríti a termékkel és lehetetlen megmaradni a szobában, de persze a hónaljon nem oszlatja el rendesen és azt már csak megemlítem, hogy a gyenge műanyag egy nap után eltört a táskában és elég macerás használni. Egyedül csak azért nem húzom le egy csillagra, mert nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 3.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.