Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Dezodorok

A Balea szenzitív dezodor spray gyengéd a bőrhöz és hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Az alkoholmentes és Aloe Vera tartalmú spray borotválkozás után sem irritálja az érzékeny hónaljbőrt és lényegesen csökkenti a látható világos dezodor foltokat.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

Janetglamour

2016. április 26.

illata miatt jár a 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

illata miatt jár a 4*

orsicsiga

2016. április 26.

A verhetetlen ára mellett nagyon tartós is, nem szoktam átizzadni. Az illatát kifejezetten szeretem, mindig frissnek érzem magam tőle. Abszolút kedvenc deóm, 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Tinus554

2016. március 25.

Az illata jó, bár nem tudom használni izzadásgátlásra. Helyette légfrissítőnek használom, kb fél óráig érezhető az illata a szobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Az illata kellemes bár néha már túlzottan erős, a hatására rosszat nem tudok mondani, viszont a kiszerelés nem valami jó, mert kifolyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

nagyerika28

2015. szeptember 4.

Nekem ilyen sensitive-ből alumínium-mentes van és iszonyat jól bírja a meleget!Semmi izzadtság szag,csak ennek az illata érződik,ami az én orromnak egy az egyben nivea illat.Nem hagy foltot a ruhán,egyedül annyi,hogy kicsit csíp mikor fújom.De annyi baj legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

crazy

2015. augusztus 29.

Nem rossz, de nekem túl intenzív az illata :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Nem rossz, de nekem túl intenzív az illata :(

nikolett00

2015. július 27.

Jó az illata, nem dominál annyira, és egész jól dezodorál. Lehet, hogy 44fokban annyira nem lenne hatásos már, de arra van erősebb és drágább dezodorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 27.

lenochka

2015. július 13.

Ahhoz képest hogy 48h, jó ha 2-3h kibír. :(
Nekem a drágább és márkásabb társai jobban beváltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Ahhoz képest hogy 48h, jó ha 2-3h kibír. :(
Nekem a drágább és márkásabb társai jobban beváltak.

Sumire

2015. június 16.

Az első Balea deom. Sürgősségi megoldásként választottam ezt az ára miatt. Gondoltam ha mégsem válik be nem dobok ki sok pénzt érte. Nem vártam tőle túl sokat, így kellemesen csalódtam benne. :) Az illata elég semleges, nem tolakodó, olyan kellemes "tisztaságillat". Izzadásgátló hatása szerintem teljesen jó ahhoz képest, hogy mibe kerül. Szerintem újraveszem ha elfogy!

Update 2015. június 16. : Mióta megváltoztatták az összetételét valami borzalom lett! Csípi a hónaljamat, és abszolút nem izzadásgátló, Én úgy vettem észre, talán jobban izzadtam tőle, mintha semmit sem fújtam volna magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

kingfisher80

2015. június 10.

Nagyon sokáig használtam az aloés változatot, de nemrégen megváltoztatták az összetételét, kivették az aloét és visszatették bele az alkohol(!), amit nem is értek, mert Sensitive a neve. Nos, a lényeg az, hogy innentől ez engem csíp és irritál. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.