Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Dezodorok

A Balea szenzitív dezodor spray gyengéd a bőrhöz és hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Az alkoholmentes és Aloe Vera tartalmú spray borotválkozás után sem irritálja az érzékeny hónaljbőrt és lényegesen csökkenti a látható világos dezodor foltokat.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

katica131

2015. június 9.

jézusom. ez az első balea cucc amiben csalódnom kell. használtam én már mindenféle balea dezodort, de ez borzasztó. úgy kimarta a hónaljam, hogy váltanom kellett golyós dezodorra, hogy kicsit lenyugodjon. teljesen szétszárította és felmarta a bőröm, alig tudtam mozgatni a karom. és pont az amelyik elvileg érzékeny bőrre van... hát. fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Moonbride

2015. április 19.

Nagyon szeretem ezt a deot, sokáig érezhető az illata de mégsem tolakodó, és a nyári melegben sem szokott cserbenhagyni. Időnként még az alapból is szuper árából is akcióznak, akkor szoktam betankolni :) Az meg hogy alkoholmentes és a frissen szőrtelenített hónaljat sem bántja, külön plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

hena

2015. március 28.

Kedvenc dezodorom lett. 4-5 alkalommal már újra vettem, sokkal jobban bevált mint a drágább, márkásabb társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Dike01

2015. március 12.

tetszik ,hogy nincs benne alkohol és tartalmaz Aloe Verá-t ,tényleg nem irritál ,de hogy jobban izzadok vele mint nélkül az vicc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

fannikeresztes

2015. március 7.

Nagyon szeretem! Természetes, kellemes illata van, amit nagyon sokáig érzek és én nem izzadok, ha ez van rajtam! Plusz pozitívum, hogy nagyon olcsó így biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 7.

ljudith78

2015. február 13.

Nem vagyok különösebben izzadós, tehát extrém hatást nem is vártam tőle, az illatába lettem szerelmes.
Ki nem mozdulós hétvégékre, amikor nem használok parfümöt legszívesebben ebben illatoznék, de egész egyszerűen megfulladok tőle...Még órákkal később is kapar a torkom, köhögök, folyik a könnyem, orrom.
Nagy kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

Nagy kár érte.

Pattu

2015. február 13.

Az illata tetszik, de sajnos nekem nem vált be, ma próbáltam ki először, és egész nap izzadtam tőle, és kellemetlenül éreztem magam benne.. :/
Anyukám viszont szereti, neki teljesen jól szuperál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Anyukám viszont szereti, neki teljesen jól szuperál. :)

fdorottya

2015. január 21.

Az illata kellemes és ki is merül a jó tulajdonsága! Semmit nem ér szerintem, talán otthonra jó! (télen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

szazsani

2014. november 26.

Nagyon finom illata van, most ez az egyik kedvencem. Jól teljesít, stresszben sportban is megállja a helyét, és mindenzt nagyon olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

dora.banszki

2014. november 9.

Szeretem, tisztaság illata van, kifejezetten a 20+ korosztálynak való szerintem. Nekem kifolyt valamiért a szórófej csatlakozása alatt utazáskor, ezért csak 4*. Illetve azért, mert hagyott a ruhán foltot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.