Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Dezodorok

A Balea szenzitív dezodor spray gyengéd a bőrhöz és hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Az alkoholmentes és Aloe Vera tartalmú spray borotválkozás után sem irritálja az érzékeny hónaljbőrt és lényegesen csökkenti a látható világos dezodor foltokat.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

regi90

2014. október 23.

Tényleg hosszan tart, én szeretem ezeket a ,,tisztaság'' illatú termékeket. Mondjuk valóban óvatosan kell nyomni, mert jön belőle rendesen. :)

Utószó - Többszöri használat után észrevettem, hogy mintha pezsegne a bőrömön... elég fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

koan

2014. október 19.

Elhasználtam belőle eddig 3 flakonnal, mert bejönnek az ilyen diszkrét szappanos illatok, de egy idő után már nem volt valami hatásos, mert lehet, hogy hozzászoktam. Kár érte, mert jó az illata és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

szagica1981

2014. október 13.

Kis,utazasi kiszerelesben vasaroltam mert fel tudom vinni a repulore hosszu utazasokkor....mivel stiftet is hasznalok ilyenkor is de azt eltero markabol .illata ok,meg mindig jobb mintha semmi nem lenne nalam,de egyebkent nem hasznalom,mert annyira nem meggyozo es mindennapi hasznalatra sem eroltetnem,ezert a nagy kiszerelest biztos hogy nem fogom hasznalni.igy nekem kozepes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Breka

2014. szeptember 13.

Vettem, mert jó ára van és gondoltam napközbeni használatra jó lesz. Zuhanyzás után felfújtam, és olyan wc illatosító illata volt, hogy újra kellett zuhanyoznom...Kidobni sajnálom, másnak nem merem odaajándékozni, mert kiszúrásnak tartanám. Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Napsugár

2014. augusztus 21.

Utoljára kb tinédzserkoromban használtam deosprayt, legjobban a golyós dezodorok váltak be. Hirtelen felidulásból dobtam a kosárba ennek a deonak a kis kiszerelését, mert kellett valami a nyaralós SOS nesszeszerembe, ami nem foglal sok helyet. Nem nagyon fűztem hozzá sok reményt, de gondoltam ezt a táskábadobós verziót könnyedén újrafújom napközben, ha kell. Álmomban nem gondoltam volna, de ez a kis spray simán állta a sarat a horvátországi kánikulában, minimális nedvességet éreztem csak délutánra, a ruháimat sem fogta meg, az illata pedig még nap végére is érződött, nem volt semmi kellemetlen szag. Finom frissen mosott tisztaságillat, amit én alapól imádok, de mégsem tolakodik bele a parfümömbe. Most megyek és megveszem a teljes kiszerelést. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Malachite

2014. július 27.

Kifogástalan, mint minden Balea fújós deó:) Semleges illat, alkoholmentes, és valóban 24 órán keresztül véd, még úgy is, hogy a nap vége felé teszem ki extra terhelésnek egy kemény edzés keretein belül. Meg se kottyan neki! Ruhát nem fogja meg, az illat nem tolakodó, az ára remek. Mi többet kéne tudnia?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

bandita

2014. július 26.

Nagyon szuper ez a dezodor! A 35 fokban, egész napos rohangálás után nem vesztettem el a varázsomat, a fekete póló karkivágását SEM fogta be, a borotvált bőrömet sem bántja.
Az illata számomra kellemes, bár tény, hogy nem diszkrét...engem valamelyik Dove deo illatára emlékeztet...talán az Original.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 26.

Ophelia

2014. június 14.

Elsőre nagyon feldühített, mert elfelejtettem, hogy a Balea dezodorok nem cicóznak és lerepítik az egész felsőtestemet a brutális hajtógázzal. Ráadásul a világos dezodorfoltok csökkentését sem nyugtázta az a tény, hogy akár hósprayként is használhatnám télen az ablakokat dekorálni. Továbbá a használatát követően egy órán keresztül tüsszögtem és köhögtem.
Aztán adtam neki mégegy esélyt, és nem bántam meg. Sikerült nagyon óvatosan fújnom, aztán fokozott tempóban elhagyni a fürdőszobát, még a fuldoklás előtt. És a pólómat sem fogta össze.
A hatása lenyűgözött, Balea dezodorok között szerintem viszi a pálmát magasan, pedig már sokat kipróbáltam, jól állja a sarat, meg a nyarat is. Egész nap!
A kezdeti nehézségek után mégis merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

A kezdeti nehézségek után mégis merem ajánlani.

piskótatészta

2014. június 10.

Anyukám használja,neki nagyon bevált,egész nap bírja és az illata is megmarad. Az illata is kellemes,egészen olyan,mint az egyik nivea deonak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Szofi

2013. november 10.

Még sosem lettem büdös vele (bár csak mostanában használtam, nyáron nem), az illata diszkrét, parfümkompatibilis, és nagy kiszerelést kapunk olcsón. Bátran ajánlom annak, aki nem ódzkodik az alumíniumtartalmától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.