Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jazz-meen, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem irritálja az érzékeny bőrt.

senskin

2015. június 2.

Szeretem, nagyon jó. Nem irritál és kellemes illatú.Picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Szeretem, nagyon jó. Nem irritál és kellemes illatú.Picit szárít.

Szilvia77

2015. május 23.

Kellemes illat, nem szárítja a bőrt, kedvező ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Kellemes illat, nem szárítja a bőrt, kedvező ár.

faatama

2015. április 27.

Mindent elmondtak előttem, csak csatlakozni tudok. Nagyon szeretjük mi is!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Mindent elmondtak előttem, csak csatlakozni tudok. Nagyon szeretjük mi is!:)

2015. február 20.

Ez és a tejes-mézes a kedvenc Balea folyékony szappanom, ezek abszolút nem szárítanak (a gyümölcsös illatúak egy picit igen), jól habzanak, nagyon jó az áruk, egy szappantól mást nem igazán lehet elvárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

prehalekjudit

2014. október 14.

Nagy kedvenc,tisztít,nem szárít jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Nagy kedvenc,tisztít,nem szárít jó az illata.

szagica1981

2014. október 13.

Tokeletesen megfelelo,arban verhetetlen.....jol tisztit es tenyleg kimeli a bort...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Macsek23

2014. április 16.

Nagyon jól tisztít. Mi még takarításra, olajos ill. nagyon koszos kéz tisztítására is ezt használjuk. Minden koszt lehoz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

sipild

2014. február 10.

Finom, tiszta illata van. Kellemesen hidratál, nem szárít. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 10.

Finom, tiszta illata van. Kellemesen hidratál, nem szárít. Megéri az árát.

angeltear

2013. szeptember 16.

A munkahelyemre vettem ilyet, nagyon szeretem, finom, diszkrét illatú, meglepően jól hidratál, a kézmosás után sokáig frissnek érzem tőle a kezeim. Nem mellesleg jó nagy mennyiséget kapunk jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

babyface

2013. szeptember 10.

nem vagyok túlságosan oda a balea folyékony szappanokért... melóba költséghatékonyságból mindig ilyeneket veszek, de az én kezeimet mindegyik szétszárítja... :( pozitívum hogy isteni illatokban kapható (finom a mézes és az új barackos is)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.