Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jazz-meen, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem irritálja az érzékeny bőrt.

katica131

2013. szeptember 4.

a barackos után a második kedvencem :) imádom az illatát, tipikus tisztaság-érzés :)))) nagyon jó, és olcsó! sokáig elég nálunk pedig használjuk ám rendesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Nekem ez a kedvencem a szappanok közül, bár a gyümölcsösek is jók. Jó illata van, szépen tisztít, nem szárít, jó áron kínálják.:) Koleszban használjuk, mi szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Kimi

2013. június 16.

Még egyetlen Balea folyékony szappanban se csalódtam, ez a kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Még egyetlen Balea folyékony szappanban se csalódtam, ez a kedvencem :)

hagicica20

2013. június 13.

Jó nagy kiszerelés, viszonylag olcsó, ugyanannyit tud mint az összes többi, de sokkal drágább társa. Egyetlen nagy hibája, hogy télen kiszárítja a bőrömet. És még az "illata" is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

kozlokova73

2013. június 7.

Egyszer kaptam ilyen kezmosot es irhatnam,hogy tetszik az illata,de az igazsag az,hogy annyira nem lehetett feltuno,mert nem emlekszem milyen is. Csak annyi ami a legfontosabb,hogy nem szaritott. Nem panaszkodtam ra. Amire panaszkodok azt meg is jegyzem,hogy maskor ne vegyem. Ezt csak azert nem veszem,mert hol mast veszek vagy szappant,vagy utantoltoset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 7.

hagicica20

2013. június 7.

Kiváltságosan tetszik benne, hogy alig van illata. A Mennyiséshez képest nagyon jó áron van. Nem szárít, nem irritál, jól tisztit. Régen vettem már, de most hogy itt megláttam venni fogok biztosan, mert megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

csuty

2013. május 26.

Kellemes babaillata van, nem szárít, olcsó, jól tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Kellemes babaillata van, nem szárít, olcsó, jól tisztít!

FaerieQueene

2013. május 12.

Olcsó, jó, nincs rossz szaga. Az érzékeny bőrömet nem kezdte ki jobban, mint más kézmosófolyadékok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Ina15

2013. április 25.

Ez egy nagyon finom illatú szappan és ahhoz képest, hogy nem vagyok Baleás kedvelő, én nagyon megvagyok vele elégedve! A legjobb szappanok a Nivea, Dove, Palmolive és ez ugyan olyan állagú, minőségű. Tetszik, hogy kicsit baba illata van és nem szárit! Sokszor vettem és venni is fogom! Még a barackosat ajánlom akit érdekel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

liljaa

2013. április 12.

Nekem is bevált, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Nekem is bevált, ajánlom.