Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jazz-meen, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem irritálja az érzékeny bőrt.

andrej

2013. március 4.

Nagyon szeretem ezt a krémszappant, kellemes illata van, sokáig érződik és nem szárítja a kezeimet. Igényes, megszokott Balea minőség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

arminacska

2012. november 29.

Nagyon régóta ezt a fajta folyékony szappant használom kézmosásra. Nekem nagyon bevált, megérte a pénzét. Hamarosan vásárolom újra az utántöltőjét, nem váltom le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

simple

2012. november 15.

Imádom az illatát, viszont ez tényleg szárít. A férjemnek ez a kedvence, egyszer vettem neki mást, akkor szinte megszidott, azóta csak ebből veszem neki az utántöltőt. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 15.

krisztinka88

2012. szeptember 2.

Azt hittem, hogy nem szárít majd, hogy biztos ettől sensitive, de nem. Eléggé kiszáradt tőle a kezem, pedig most jó idő van, nem tudom, hogy télen mit művelne vele, amikor amúgy is rosszabb állapotban van az ember keze a hideg miatt. Egyébként kellemesen friss illata van, működik, csak ez a szárítás ne lenne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

bandita

2012. augusztus 3.

Az utántöltőt régebben már vásároltam párszor, és talán meglepő, de akkoriban arctisztításra is használtam. Ma már nem használok sodium laureth sulfate tartalmú tisztítót az arcomra, de ha valakit nem zavar ez az összetevő, bátran próbálja ki erre a célra is. Igényes termék, jó áron finom illattal. Tusfürdőként is teljesen hibátlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Jazz-meen

2012. augusztus 3.

Nagyon olcsó, mégis nagyon jó! Bár inkább akkor szoktam venni, ha épp nem kapható a kedvencem, mert jobban szeretem az erősebb illatokat (sokat pelenkázok....), de az illata isteni! Púderes, sokáig érezni, és kevésbé szárítja a kezem, mint általában a folyékony szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

vakond32

2012. július 3.

Az illata nagyon kellemes, szerencsére a kezemet sem szárítja, már egy jó ideje ezt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, és nem utolsó sorban az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Mona01

2012. április 17.

Friss, tiszta illata van, jól tisztít.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Friss, tiszta illata van, jól tisztít.Szeretem.

macsekable

2012. április 15.

Eddig mindegyik folyékony szappan szárította a bőröm és ez alól sajnos ez a termék sem kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 15.

Sorea

2012. március 4.

Kellemes illata van, jól tisztít, de sajnos nekem szárította a kezeimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Kellemes illata van, jól tisztít, de sajnos nekem szárította a kezeimet.