Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jazz-meen, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem irritálja az érzékeny bőrt.

Nickykee

2012. február 19.

Kellemes, friss, enyhe illata van, és jól tisztít. Nekem nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

simple

2012. február 2.

Nagyon szeretem ezt a szappant, isteni az illata, és semmi probléma nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 2.

Nagyon szeretem ezt a szappant, isteni az illata, és semmi probléma nincs vele.

joouyee

2012. január 3.

Jó áron, kellemes illatú, véleményem szerint jó minőségű termék. Hogy mitől Sensitive csak azt nem értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

drmajoroseva

2011. december 20.

A mézes illatúval összehasonlítva ez a termék eléggé szárította a kezem, gyakori kézmosáshoz nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 20.

Dindy

2011. december 16.

Kellemes illata van de sajnos gyakori kézmosásnál szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

Kellemes illata van de sajnos gyakori kézmosásnál szárít.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 6.

Kedvelem. Ahhoz képest, hogy szenzitív lehetne illatanyag mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 6.

Kedvelem. Ahhoz képest, hogy szenzitív lehetne illatanyag mentes.

csoki

2011. augusztus 11.

Jó termék, olcsó, megbízható. Bár szárítani nem szárít, de ápolni sem ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

Jó termék, olcsó, megbízható. Bár szárítani nem szárít, de ápolni sem ápol.

Judiit

2011. augusztus 8.

Olcsó , mégis jó termék. Szeretem az illatát is, szerencsére nem szárítja a bőröm sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Picieri

2011. augusztus 7.

Én általában ezt a sensitive-et és a papaya-sat szoktam venni. Nekünk bevált, finom illata van. Én nem tapasztaltam, hogy szárítaná a kezet, nekem inkább a gyakori kézmosástól száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 7.

csillag1219

2011. augusztus 7.

Egy kicsit szárítja a kezeket, de amúgy nem rossz. A mézes és a papayás jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 7.