Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az enyhe összetevőknek köszönhetően optimálisan tisztítja az érzékeny bőrt. Aloe vera, B5 provitamin és polifruktol hatóanyagai megőrzik a bőr nedvességtartalmát, és megbízható védelmet nyújtanak a kiszáradása ellen. Különösen kímélő formulájának köszönhetően mindennapos tusolásra alkalmas.

• pH-bőrbarát
  • enyhe illattal
  • kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják
  • vegán

Enne

2018. november 15.

Érdekes, hogy eddig elkerülte a figyelmemet!!! Biztos a limitáltak takargatták mindig a polcon, mert azokból mindig szereztem be néhány példányt. A nyár végén viszont direkt a hűvösebb időre válogattam, és ezt is lekaptam a polcról. Megszagoltam és elbűvölt! Néhány napja elkezdtem használni is, és pont olyan finom és lágy tisztaságillata van, mint a flakonból szagolva. Mmmm.... olyan jó volna egy ilyen testápolóban is! Az állaga krémes, jól felhabzik és nem szárít. Mi kell még? <3 Imádom! Sok-sok csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Niuuuus

2018. október 21.

Az egyik legjobb tusfürdő! A szinte minden mentessége miatt vettem meg, mivel allergiás vagyok elég sok összetevőre. Így nagyon nehéz olyat találni, amitől ne jönni elő valamilyen allergiás reakció. Ez a krém szerencsére pont olyan, ami nem okoz semmi problémát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Babsszi

2018. október 4.

Jó az illata, jól habzik, érzékeny bőrre is nagyon jó, az áráról meg ne is beszéljünk..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

BlindedByLipstick

2018. szeptember 24.

Kellemes tusfürdő, finom illattal, ami hosszabb ideig marad a bőrön, mint más Baleás tusfürdők. Szükségtől jó, pláne ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Reddiamond

2018. augusztus 12.

A nem régen tartott Balea táska akció miatt kerestem termékeket. Az itteni vélemények illetve a terméken található leírás valamint az illat alapján döntöttem úgy, hogy beszerzek ebből 5 flakonnal. Érzékeny a bőröm, így vigyáznom kell, mit kenek rá. Többszöri használat után sem okozott irritációt. Viszont engem szárít. Illata bőrön is kellemes. Visszafogottan habzik. Tetszik az Aloe vera tartalma. Nem hiszem, hogy újra venném ha elfogy mind.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

nymerci

2018. június 22.

Nagyon érzékeny lett a bőröm mostanában a tusfürdőkre, a már jól bevált tusfürdőimtől mind elkezdtem viszketni, és nem tudtam elviselni magamon. Végig próbáltam jó pár érzékeny bőrre való tusfürdőt, jóval nagyobb márkákét is. Aztán nagy nehezen rátaláltam erre, gondoltam egy próbát megér, hiszen nagyon olcsó. Szerelem volt első fürdésre, nagyon kellemes, tiszta illat és semmi irritáció. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mindenképp újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

detti23

2018. március 21.

Végre nem egy édes és tömény illat, hanem frissítő és visszafogott. Kíméletesen tisztít, jól habzik, kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

aurum

2018. március 19.

Kellemes kis tusfürdő. Lágy illattal. Nem habzik erősen. Tud annyit amennyit egy tusfürdőnek tudnia kell. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

emese98

2018. március 18.

Nekem nagyon problémás bőröm van, és ez a tusfürdő tökéletesen teszi a dolgát. Jók az összetevői és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Dana1983

2018. február 21.

Ez a tusfürdő olcsó, jól habzik, az összetevői elfogadhatóak, finom és diszkrét illata van. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice