Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Málna illattal véd a testszagok ellen, felfrissíti a bőrt. Aluminium sót nem tartalmaz.

Kiszerelés: 150 ml

Sharklady87

2015. január 9.

Az illata mennyei, de nekem kivörösödött tőle az egész hónapljam és csak 3 nap alatt lappadt le...nem szoktam ennyire érzékeny lenni semmire, ezért gyorsan meg is szabadultam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone