Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős védelem 24 órán keresztül,alumínium nélkül.Lótuszvirág kivonattal,púderes illattal.Vegán.

natasa

2018. január 31.

A munkahelyemen tartom a fiókomban. Vettem egy Alverde golyóst, reggel azt kenem, de magában gyengének tartom. Szükséges a munkahelyemen egy kis rásegítés, és eddig elégedett is vagyok vele.
Először eléggé fintorogtam a szagától (annak tűnik kifújva), de később ez elillan, és a ruháimon már csak egy kellemes illatot érzek.
Összességében nekem jól működik így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 31.

Összességében nekem jól működik így.

bubilany

2018. január 7.

Szeretem az édeskés illatát és nem színezi be a felsőimet se. Izzadás ellen nem túl hatásos, de így télre remek választás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

FarkasAlexa

2017. november 2.

Imádom, bár az illata elsőre egy kicsit édeskés volt, de egész megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Imádom, bár az illata elsőre egy kicsit édeskés volt, de egész megszerettem :)

cattitude

2017. október 29.

nemrég vettem ezt a deót, kifejezetten alumíniummenteset kerestem, miután hálistennek megszabadultam a Borotalco dezodoromtól. a hatása egyelőre egész jó, olcsó is volt, de a szagát sehogy se tudom megszokni /o\ az üzletben nem szoktam kifújkodni dezodorokat, szóval vakon vettem és a Dove selyemillatú(?) dezodorjához hasonló púderes illatot vártam, de ebben van valami fura mellékzönge. remélem megszokom és akkor jövök felpontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Milva07

2017. szeptember 21.

Nem volt a megszokott Fit For Sport illat a boltban, ezért erre esett a választásom. Kellemes, nem tolakodó illat, nem hagy nyomot és egész nap tartó hatása van. Tökéletes választás volt. Ár/érték: 5 csillag, ki fogom a többi illatot is próbálni, mert nekem nem kell jobb. Nem is tudna jobb lenni, az igaz..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

gardosivi

2017. augusztus 9.

Több balea dezodort is próbáltam, és ez az illat lett a kedvencem. Kellemes, nem túl sok. Véleményem szerint tartós, bár ez nyilván embertől függ hogy kinek meddig bírja. A fehér felsőim nem színeződtek el tőle eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

cicaaholdrol

2017. április 30.

Alumínium-mentes, nálam ez volt a fő szempont. Használtam már a cool breeze és a soft rock illatokat is. A zöld színűt viszont, ami citrusos, egy fújás után kidobtam, mert nagyon erős szinte légyirtó szaga van :/
De ez a 3 illat, amit már használtam, kellemesen édeskés, nekem még délután is érződik az illata, pedig csak reggel öltözködés előtt fújom be magam.
Hogy mennyire erős izzadásgátló, nem tudok nyilatkozni, mert nem vagyok egy "átázós" típus :) A ruháimon pedig nem hagy foltot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

vadvirag919

2017. április 13.

A csomagolása tetszett meg, aztán megláttam az árát és hogy alumíniummentes is, úgyhogy jött velem haza. Még csak pár napja használom, ráadásul ideges izzadós időszakom van, de ez röhejesen olcsó és jó. Természetesen leizzadok (ugyanúgy ahogy egy alussal is...), de az a púderes illat utána is megmarad és ez valami fantasztikus. A ruhámat eddig nem fogta be, igaz azon az illat se érződik, csak enyhe izzadtságszag a hónaljon. Viszont a bőröm estére is inkább illatos, úgyh én ezt megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Kesudio

2016. december 11.

Az illata tetszik, nem túl erős és hivalkodó és elég sokáig érezni, de ennyi ami tetszik benne. Ami nem tetszik, hogy fújáskor fullasztó, izzadságot nem igazán gátolja és nyomot hagy a ruhán (legalábbis nálam). Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Szityike

2016. október 14.

Az illata tényleg nagyon tartós. Engem az illata nem a lótuszvirág illatára, hanem inkább egy barackos- krémes, kicsit vaníliás, kellemes illatra emlékeztet. Nagyon szeretem, bár én csak ruhára fújom a deókat. Kíváncsi leszek, hogy tényleg tovább tart-e a kompakt technológia miatt...
A többi illatát is ki szeretném próbálni, mert még volt ami nagyon megtetszett a boltban.
Mindezek alapján ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Mindezek alapján ajánlom mindenkinek!

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol