Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Éjszakai arckrém szalicilsavval és cinkkel problémás bőrre. Intenzív védelem pattanások ellen.

Dorottya92

2017. március 18.

Már második éve használom a nappali krémmel együtt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem kifejezetten jó illata van. Pont annyira hidratálja az arcom amennyire kell (nem lesz ragacsos a bőröm, és nem is húzódik a szárazságtól). Nagyon picit is elég belőle használni. Alapvetően érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm van, de mióta ezeket a krémeket használom, teljesen tiszta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

nomoreasphyxia

2017. március 8.

Az itt olvasott vélemények alapján mertem megvenni és nagyon elégedett vagyok!
Nagyon zsíros bőröm van sok miteszerrel és nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó termék ennyi idő alatt ekkora hatást tud elérni a bőrömön. Már a harmadik használat után sokkal tisztább volt a bőröm, a faggyútermelés is redukálódott és sokkal egyenletesebb lett az arcbőröm.
Döbbenetes volt, hiszen ennél sokkal drágább termékeket is használtam, amik hatásosak voltak ugyan, de csak hosszú idő után láttam változást. Egy hét után nem bírtam magammal és megvettem a nappali verzióját, amiről szintén csak pozitívan tudok nyilatkozni. :)
Nekem az illata is bejön, szerintem kellemes, nem éreztem savanyúnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Az itt olvasott vélemények alapján mertem megvenni és nagyon elégedett vagyok!
Nekem az illata is bejön, szerintem kellemes, nem éreztem savanyúnak.

dori96

2017. március 8.

A romlott tej szaga annyira nem jön át, de maga a krém jól működik, szívesen használom éjszakára. Reggelre szemmel láthatóan lejjebb viszi a pattanásokat és a hegeket is halványítja szerintem. Meg fogom venni a nappali verzióját is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

HomlokPuszi

2017. február 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de eddig semmi extra. Ugyanúgy jönnek ki pattik, és nem is hidratál különösebben. :( 1 hete használom kb, még adok neki egy kis időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Avellana32

2017. február 6.

Nappali arckrém párjával együtt használom és nagyon elégedett vagyok a hatásukkal. Sokkal szebb a bőröm tőlük és alig vannak pattanásaim az utóbbi időben. Az összetevőik is elég jók, az áruk pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

tara95

2017. február 5.

Nos, amikor az öcséd szobájában alszol millió ciripelő tücsök társagában akkor...hát igen elkerül az álom. Éljenek a gekkók és a festés.

Ezt a krémet ma vettem meg, régóta szerettem volna a magas szalicilsav tartalma miatt. A bőröm teljesen meg van kergülve, még ott is kipattogtam ahol sose szoktam. Úgyhogy nagyágyú esti rutin volt hámlasztóval és ezzel együtt. Remélem nem lesz sok a kettő, itt az erős gyulladáscsökkentésben bízom. Nos, már így hajnali kettő fele látszik, hogy eltűntek az apró bőrhibák pár óra alatt...igen a szaga érdekes, erős citrusos és átcsap valami fura dohosba de ez még bőven semmi az uriagehez képest. Az állaga masszív, olyan mint egy testvaj, szilikon nincs benne, nem mattít. A tubus kupakja az ami féltős, vékony műanyag de jól zár. Nagyon ígéretes kis cucc eddig, bátran próbáljátok ki ennyi pénzért. Később up.

Nem hiszem, hogy leváltom jó darabig...teljesen eltűntek a homlokomról az apró zavaró pattik, megint sima...és a pattanások is ezerrel gyógyulnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

ldoori

2017. február 2.

Ha nem vagyok lusta és minden este (arctisztítás után) használom, nem nőnek pattanásaim.
Nagyon szeretem! Sokáig elég és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Nagyon szeretem! Sokáig elég és olcsó.

Moonbride

2017. január 17.

Elolvasva a véleményeket azért megnyugodtam, hogy nem csak az én példányomnak van (finoman szólva is) érdekes bukéja, első használatkor konkrétan hátrahőköltem ettől a savanykás szagtól, nem tudtam, hogy dobjam-e lendületből a kukába mert megromlott, vagy mi legyen... Még szerencse, hogy éjszakai krémről van szó, így kevésbé zavaró, illetve egy órán belül azért nagyjából eltűnik ez az "illat". Hatásával eddig elégedett vagyok, a csúnyán kombinált bőrömet szépen rendben tartja, a szárazabb részeket sem bántja, és nem okoz újabb pattanásokat. Ha a ragyák után maradt hegekkel is elbánik, megtartom, a büdisége ellenére is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Csreka

2017. január 5.

Imádom ezt a krémet, a zsíros bőrömre végre találtam olyan terméket, amivel ápolhatom, reggelre puha lesz a bőröm és nem lesz zsíros. Mióta használom, úgy vettem észre, hogy nincsenek gyulladt pattanásaim. Nagyon vékony rétegben kell felvinni, sokáig elég és ráadásul olcsó is. Emellett használom az arclemosó gél párját, arctonikot használok még és hetente radírozom az arcom. Szerintem nagyon problémás bőrre nem jelent megoldást, maximum csak hidratálja, de akinek viszonylag kevés pattanása van,annak be fog válni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Polett

2017. január 2.

Csak egy módon lehetne jobb szerintem, ha tégelyben árulnák:) Éjszakára tökéletes, az illatát meg lehet szokni, de hamar elillan felkenés után. Szép puha lesz tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer és felületaktívanyag.